Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elszúrtam egy randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam egy randit, mert nem mentem el, viszont véletlen volt én értettem félre, viszont a srác szerintem haragszik rám, szeretném jóvátenni, de hogyan? HELP

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h van egy srác, akivel már találkoztam párszor, csók is megvolt már többször is, csak sajnos ritkán tudunk találkozni a suli és a munka miatt. Egész héten arrol beszéltünk, h csütörtökön találkozzunk, megbeszéltük, h este hív, mikor. fél6-kor felhívott, hogy 1 óra múlva találkozzunk, idejön a közelbe kocsival. Én viszont úgy értettem, h 1 óra múlva fog hívni, h elindul. Így amikor hívott, ő már ott várt rám, én pedig hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, mondtam, hogy nagyon sietek akkor, de ez legalább fél óra míg odaérek, azt pedig nem várja meg. Megkérdeztem telefonban, h haragszik-e, azt mondta, hogy nem, de éreztem a hangján, h kezd elege lenni ebből. Most írtam neki egy nagy bocsánatkérő sms-t, amire annyit írt, h "nem gáz..."

Sajnos már volt egy párszor, h nem lett semmi a megtervezett találkozásokból, és nem tudom, mivel tudnám kiengesztelni, hogy eljöjjön mégegyszer, annyira hülye vagyok, nem győztem bocsánatot kérni, de úgy érzem ez kevés.

Fiúk, ti minek örülnétek és hogy reagálnátok erre?

(viccekkel kíméljetek!!)


2010. okt. 14. 19:21
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:

[...]Sajnos már volt egy párszor, h nem lett semmi a megtervezett találkozásokból,[...]


te.. na mind1

nem csoda hogy tele lett a töke az illetőnek

2010. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

annyit azért pontosítanék, hogy nem mindig miattam lett semmi belőle....

én most arra vagyok kiváncsi, hogy mivel tudnám jóvátenni ezt

2010. okt. 14. 19:41
 3/14 anonim ***** válasza:

nem várt rád egy fél órát? miért nem ment érted ha már kocsival volt? én ezeket nem értem...

milyen már?

2010. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ebben a helyzetben annak örülnék a legjobban ha az illető lány eljönne és kopogna az ajtómon... nagyon tudnék neki örülni
2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ÉS ezt most mér nekünk mondod el?


Beszéld meg a sráccal hogy félre értetted,vagy nem figyeltél rá amikor mondta,mert más dolgod volt.

2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kép?
2010. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a második ötlete jó lenne, de sajnos tőlem elég messze lakik és nekem még nincs kocsim, ráadásul nem is egyedül lakik, szoval ez nem megoldható.
2010. okt. 14. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:

- Miért jobb az uborka a férfiaknál?

- Egy átlagos uborka legalább 20 cm-rel hoszabb.

- Egy uborka legalább 2 hétig kemény.

- Egy uborka nem magyarázza meg neked, hogy a méret nem számít.

- Egy uborka nem jön túlzottan izgalomba.

- Egy uborkát könnyü felszedni.

- Egy uborkát az ABC-ben megfoghatsz, hogy tudd milyen kemény amit hazaviszel.

- Egy uborka minden reggel békén hagy.

- Egy uborkával elmehetsz moziba úgy hogy a filmet is látod.

- Az autós moziban maradhatsz az első ülésen, mert az uborka megvárja amíg hazaérsz.

- Egy uborka nem kérdezi hogy: ugye én vagyok az első.

- Egy uborka nem modja el a többinek hogy már nem vagy szűz.

- Egy uborkának nem kell többször eljátszani hogy szűz vagy.

- Egy uborka nem szól bele az öltözködésedbe.

- Annyi uborkát tarthatsz amennyit csak akarsz.

- Egy uborkát akkor kell csak megenni ha te is kívánod.

- Egy uborka nem lesz féltékeny a nőgyógyászra vagy a fodrászra.

- Egy uborka sohaem fog jelenetet csinálni, ha más uborkák is vannak a hűtőszekrényben.

- Akármilyen idős is vagy mindig kaphatsz egy friss uborkát.

- Egy uborkát nem érdekli, hogy a hónap hányadik napja van.

- Egy uborka nem alszik el rajtad horkolva.

- Egy uborka miatt nem kell egész hónapban izgulni.

- Egy uborka sohasem veszi fel helyetted a telefont és nem kéri kölcsön a kocsidat.

- Egy uborka nem eszi meg az összes kajádat, és nem issza meg az összes italt.

- Egy uborka nem hagyja a koszos gatyáját a földön.

- Egy uborkával a WC üloke mindig úgy marad, ahogyan hagytad.

- Egy uborka sohasem hagy el egy másik férfiért, egy másik nőért, vagy egy másik uborkáért.

- Egy uborkáról nem derül ki ment közben hogy nős, penicillin kúrán van, vagy kedvel téged, de az öcsédet jobban szereti.

- Egy uborka soha sem akar kisuborkákat.

- Egy uborkát könnyü dobni.

- Egy uborka felszeletelés után is fogyasztható.

2010. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még is milyen messze lakik és kivel él hogy nem mehetsz hozzá?

Vagy az illetőnek te csak a szeretője lennél?

2010. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, sajnos mondhatjuk így is. de nem olyan értelemben, hogy csak "azért" járunk össze, mivel már több mint fél éve ismerem és még semmi olyan nem történt
2010. okt. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!