Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli anyukaként hány randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli anyukaként hány randi után érdeklődjek hogy mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nekem már van 2 gyerekem, elég fiatal vagyok, 30 leszek. A másik fél 32, nincs gyereke. Mivel a gyerekeim apja borzasztóan viselkedett velem ezért nekem nagyon sok időre lenne szükség hogy bárkit a gyerekeim közelébe vigyek. Azt is teljesen megértem ha ő is szeretne saját gyereket, és azt is ja nem tudná elfogadni az en gyerekeimet. Még elég kicsik egyebként.

Mivel félek kicsit az újabb csalódastól, és kezdem komolyabban megkedvelni, ezerz lehez jobb lenne tisztázni. Viszont azt se szeretném hogy azt gondolja apukát keresek a gyerekeknek... és a csalódást is jobb lenne elkerülni.

Nagyon nyers ha csak úgy elkezdek erről erdeklődni felőle? Elég régóta nem randiztam és furcsa...


2023. júl. 30. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Amikor te már tudod, hogy neked ő kell.

Elmondod, mit szeretnél és megkérdezed erről őt is.

2023. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Különben hány randi volt és mi alakul köztetek?
2023. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha azt mondod neki, hogy nagyon sokáig nem akarsz senkit a gyerekeid közelébe engedni, ebből kétlem, hogy azt gondolná, épp apukát keresel nekik🤣
2023. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván fontos kommunikálni, és őszintének, egyenesnek lenni. Azért a gyerek téma egy olyan dolog, amit a kapcsolat legelején kell átbeszélni, hogy miképp áll ehhez. Ha már gondolkozol komolyabb kapcsolatban, akkor azt fel kell hozni. 30 évesen 2 gyerekes felnőtt nőként ezt azért meg kell tudnod beszélni. Viszont biztosat Nyilván nem ígérhet. Ahogy kiolvastam a szavaidból, nem túl régóta ismered. Lehet, hogy komolyak a szándékai, de ez bármikor változhat, ahogy ismerkedtek. Emberek vagyunk, ténedhetünk, szóval a csalódás kockázata mindig fennáll, ezt azért tudomásul kell venni. Ha nem bírnád, akkor még korai ismerkedni.
2023. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert ha megkérdezed, akkor honnan fogod tudni, hogy igazat mond-e? Egy ilyen kapcsolati kérdést meg elég fura úgy feltenni, hogy te előre nem közlöd vele a saját álláspontodat, de az övére meg kíváncsi vagy. És azért valljuk be őszintén, hogy 30 évesen 2 gyerekkel neked nagyobb szükséged van rá, mint neki rád, így nem biztos, hogy megéri kérdőre vonni egy ilyen bizonytalan kérdéssel.
2023. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha komolyan is gondolná attol még meggondolhatja magát
2023. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom hogy attól még vége lehet, de a szándéka érdekelne. Hogy ő hogyan gondolkodik. Benne van-e pakliban hogy komolyan gondolja.

Még fiatal voltam mikor megismertük egymást, akkor egy nagy baráti társaságban voltunk, de az csak 1-2 évig tartott. Kb 10 evig nem is hallottunk egymásról.

Nem volt sok randink,de a regi ismerettség miatt úgy érzem több a bizalom, mintha egy teljesen új embert ismertem volna meg. Pl azóta többször voltam nála és nem egy idegen lakásara kellett menni, a testvéreit is ismerem már. Szóval nem a nulláról indulunk.

2023. júl. 30. 18:39
 8/9 A kérdező kommentje:
3# igen nem ezzel indulnék. De ha elkezdünk róla beszelni akkor megemlíteném hogy nekem sok időre lesz szüksegem ha komolyra fordul...
2023. júl. 30. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Nyugi, csak le akar varrni, pár numera után úgyis lelép.
2023. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!