Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi hangsúlyozza már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi hangsúlyozza már az ismerkedésnél hogy neki fontos a szex, attól még akarhat komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek fontos de egy mélyen vallásos például nem beszélne erről, főleg nem az ismerkedés elején.

2023. ápr. 10. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát... Bármi megtörténhet, de kicsi az esélye.
2023. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Komoly kapcsolat nincs szex nélkül. Nekem az lenne a komolytalan, ha a szexmentességet hangsúlyozná.


A vallásosság nálam kizáró ok.

2023. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

ismerkedésnél ne hangsúlyozza, mert az ismerkedés az nem a dugásról szól.


Kapcsolat alatt se hangsúlyozza, hanem csinálja. Általában aki beszél róla mindenkinek, még annak is akinek nincs köze hozz, az nagyon sz@r a kapcsolatban és az ágyban is.

2023. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha mar ismerkedeskor ezt hangsulyozza, akkor szerintem ez a fokusz nala, nem a szemelyiseged megismerese.
2023. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Akarhat, mert szexfüggőként is akarhat vki komoly kapcsolatot. Ettől függetlenül nekem nem lenne pálya komoly kapcsolatra az, aki ennyire suttyó (kultúrember tudja, mikor és mennyit beszéljen a szexről) és aki ennyire szexközpontú.
2023. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem lányként nagyon fontos a szex! Hetente többször akar naponta de mégsem a felszínes szex erdekel! Jelenleg kapcsolatban vagyok és gyakran van igényem a szexre és fontos is nekem, de közben nem csak emiatt vagyok a párommal és én úgy érzem hogy tényleg ot szeretem nem csak a vele való szexet. Nem tudom h ez fiúk esetében is így működik e de szerintem simán benne van h akar kapcsolatban is gondolkozik
2023. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon az elején van még az ismerkedés, akkor még nem illik ezt hangoztatni, és erről beszélni.

A többszöri beszélgetések során ez majd úgyis felszinre kerül, mert ez tényleg nagyon fontos része egy komolyabb kapcsolatnak.

2023. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
41%
Ne szépítsük a dolgokat. Hogy egy férfi akar-e folytatást, azt az első ejakuláció fogja eldönteni.
2023. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de én még ilyet nem tapasztaltam :/
2023. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!