Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme megkérdezni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megkérdezni hogy akkor ezt tekinthetem e randinak?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy csajjal, akivel eddig csak a virtuális világból ismertük egymást. Elmentünk kocsikázni, beszélgettünk meg kajáltunk egyet egy gyorsétteremben.

Épp most szervezzük a következő találkozót holnap estére és arra lennék kíváncsi, hogy rákérdezzek e tőle, hogyha megbeszéltünk mindent, hogy akkor a holnapit azt tekinthetjük e randinak? vagy ez már kimondatlanul is az?

(azért gondoltam rá hogy rákérdezek így, hogy benne is egyértelműsítsem, nehogy "elbeszéljünk" egymás füle mellett és én randinak veszem, ő meg "baráti találkozónak" )



2023. aug. 2. 01:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Hát ha valakinek nem esik le kocsikázából és kajálásból hogy az randi, akkor ott gondok vannak.
2023. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

#1 friend zone pedig nem is létezik ugye?:D


Kérdező, jobb tisztázni, nem ismerem a körülményeket, de ha még nem volt csók vagy hasonló akkor lehet a lány tényleg csak barátként tekint rád, ezért kéne tisztázni, nehogy az ötödik randin derüljön ki.

2023. aug. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog a kocsiban dugni veled..
2023. aug. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább próbálj meg testileg közeledni hozzá, kezét megfogni, megsimítani, megcsókolni - nyilván szituációtól függően.
2023. aug. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Megkérdezheted, de a félreértések elkerülése érdekében szólok, hogy randizni nem így kell.
2023. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre előbb kellett volna gondolni. Én is kerültem már ilyen helyzetbe, hogy utólag kérdezték meg és ez olyan érzés, mintha átvertek volna. Ha ez valakinek a szándéka, akkor jelezze előre, ne sunnyogjon. Szóval ha tetszik a lány, akkor ne kérdezd meg tőle, hanem menjetek el, kezdj flörtölni vele stb. Ha veszi a lapot, akkor hívd el egy randira vagyis egyértelműen mondd meg neki. De ez a visszamenőleges dolog nagyon gáz.
2023. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme így kijelenteni, ugyanakkor ennek megfelelően kell kommunikálni, cselekedni. Ismerd meg, érintsd meg, sétáljatok kézenfogva, figyeld meg, mennyire kölcsönös az érdeklődés. Az se mindegy, hogyan indult az ismerkedés? Mindketten párkapcsolatot kerestetek?
2023. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
61%

Ha szeretnéd magad azzal égetni, hogy fogalmad sincs mit csinálsz, akkor persze, kérdezd meg nyugodtan. Ha nem szeretnéd magad azzal égetni, hogy nincs annyi önbizalmad sem, hogy tudsz irányítani egy találkozót (plot twist, a randi szó találkozót jelent, csak a magyar tulajdonít neki automatikusan romantikus szándékot) akkor nem kérdezgetsz ilyesmit.


Ha nem tudod mi volt ez, az azért van, mert neked a "randi" nem így néz ki. Akkor mi lenne, ha úgy alakítanád a találkozót, hogy úgy nézzen ki, ahogy te számodra megfelelő? Nem kérdezgetni kell, hanem csinálni valamit. Közeledj hozzá rendesen, nem kocsikáztatni kell a lányt, ültek már autóban.

2023. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit félre értettétek a kérdést. Nem az elmúlt, hanem az éppen szervezés alatt levő találkozóra értettem, hogy szeretnék rákérdezni.
2023. aug. 2. 09:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem béna, hogyha rákérdezel. Olyan kiábrándító, mintha csók előtt kérdeznéd meg, hogy megcsókolhatlak-e?

Be kell próbálkozni a csajnál, és akkor már látszik egyből, hogy randira gondol-e vagy nem.


Ha az eddigi beszélgetésekből egyébként nem derült ki? Kizárólag atomfizika került szóba, vagy azért volt 1-2 pajzán utalás is?

2023. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!