Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme lenne megkérdeznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme lenne megkérdeznem?

Figyelt kérdés
Barátom most év végén bukott és az anyjáék nem engedik el sehova. Ma anya beszélt a barátom anyjával hogy engedje el hozzánk mert meg akarja ismerni és erre az egyre elengedték. Az nap amikor jön ide hozzám itt akar aludni és azt mondta hogy kérdezzem meg anyát hogy megengedi e de még nem tudtam megkérdezni mert nincs itthon és most írta barátom hogy a szülei úgysem engednék hogy itt aludjon és erre mondtam hogy akkor felesleges megkérdeznem és ezen felhúzta magát.

#cgvhjn
2012. jún. 26. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Koncentráljon most inkább a pótlásra, amiből meghúzták .. :D :S
2012. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aha. Barátod. Bárcsak nekem is lenne! Mindig kell egy barát.

Egyébiránt nem lenne értelme megkérdezned. Ezek után főleg nem. Veszett fejsze nyele.

2012. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!