Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme harmadszorra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harmadszorra is megkérdezni egy nőtől, hogy mikor találkozunk? Mert úgy gondolom ez már kezd a szánalmas kategóriába fordulni!

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal a facebookon, de személyesen is ismerjük egymást. Mivel eléggé régen beszélgetünk, immár 2 hete úgy gondoltam megpedzegetem a találkozás témát. Eléggé nyitott volt a dologra. Azonban az első alkalommal kérdeztem hogy x napon találkozunk-e akkor azt mondta, hogy ő már hazament (mivel egyetemista). Második érdeklődésemre azt a választ kaptam, hogy neki x napon megint nem jó! Mire elő álltam azzal, hogy akkor fixáljunk el egy időpontot amikor neki és nekem is jó. Erre csak azt a válasz: addig megbeszéljük. Na most hogyan tovább?
2017. jún. 13. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez bukó.
2017. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ébredj haver! Szívatnak!
2017. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak szórakozik veled. Sajnos sok ilyen van. De az érthetetlen, hogy miért nem tudják kereken elmondani, hogy nem akarnak találkozni, viszlát, és miért mondják az ellenkezőjét.
2017. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló, mert nem akarják a férfit megbántani. Illő lenne tudni, hogy a nő így viselkedik. Nem akarja, hogy csalódj így inkább egy darabig ezt csinálja,hátha magadtól fogod,hogy tipli.
2017. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nincs. Ha érdekelnéd már az első buktatónál adott volna alternatívát.

Legalább is ha valakinek keresem a társaságát (legyen párjelölt vagy simán egy haver) akkor nem hagyom lógva a dolgot.

2017. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nincs. Egyszer kérdezz meg egy nőt és utána lépj tovább. Ha érdekled, akkor találkozni fog vagy felajánl egy másik időpontot. Ha nem, akkor nem érdekled.
2017. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Légy határozott, légy férfi és ne csak mímeld a homályt.

Ha akarsz valamit taposd ki, ne gondolkozz, csak taposd.

Kit érdekel, hogy mit gondolt a művész? Senkit. Kit érdekel, hogy ki mire gondol miközben... ? Senkit.

Nem megsértődni kell és nem lefarolni, hanem kézbe venni azt a szaros gyeplőt és irányítani. Aztán ha frankón azt mondják, hogy figy, nem ámítalak tovább, nem szeretnék veled talizni akkor veszed a lapot és lekopsz. Amíg ilyen nyámnyila szarakodás van addig nem érdemes hagyni. Már ha tényleg érdekel!

2017. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4

Ezzel bántják meg a legjobban, mellesleg szaralakság így sunnyogni.

Ráadásul MIÉRT MONDJÁK AZ ELLENKEZŐJÉT?

2017. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak van, nem ér rá. Ha valami kamuszakra jár, és nem erről van szó, akkor valószínűleg mégse érdekled.
2017. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!