Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz az első smárolásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az első smárolásom de én félek tőle. Mit tegyek vagy mit csináljak? Mert visszautasítani nem akarom. Akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

csak nyugi, nem valami rakétakilövésre készülsz :)

szerintem nem kell elmagyarázni a dolgot, add át magad a pillanatnak, ne stresszelj.


arra figyelj, hogy nehogy nyelvtornádót csinálj a párodnak :D

2008. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már jó párszor le lett írva itt... de nem is kell olvasgatni. Hagyd, hogy vezessen, és szépen, megfontoltan kövesd őt. Jó lesz, ne félj.
2008. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mi a fenének csinálod, ha félsz tőle??? Minek akarod erőltetni??? Nőj fel a feladathoz.
2008. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat eloszor is elvezd!masodkeppen ha fiu v lany vagy mert ha tom akk tobb infoval is szolgalhatok.Ha fiu vagy akk a szajan eloszor puszild utanna lefele az ajka fele csokolgasd meg nyalogasd utanna nyelvel.Ha lany vagy akk csak elvezd
2009. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg.
2009. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sm%E1rol&sbm..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=els%F5+cs%F3..


Ha ő próbál megcsókolni, csak annyi a dolgod, hogy hagyod magad. Majd csináld úgy, ahogyan a párod :) Nem bűn, ha utánozod :)

2009. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2009. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előttem szólók jól mondják. Élvezd! És ha fiú vagy ha lány,

Csak utánozd , se gyorsabban se lassabban, nagyra nyisd a szád de ne kapd be az övét, és azt hogy a nyelvet mennyire szereti az kideül. Azthiszem lányvagy, mert a fiúk nem utasítanak vissza ilyet, szóval csak ugy ahogy ő és amikor vége picit megharaphatod az ajkát(icipicit csak bekapd) Engem ugy megfogott egy kezdő csaj ezzel a trükkel (L) hogy azóta vele járok... és fogok is sokáig. Nagyon bátor legyél ha bízol benne ugyse tudsz semmi rosszat tenni :D.. minden bele , ügyesen !

2009. jan. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!