Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás mikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás mikor?

Figyelt kérdés
Sziasztok, társkeresőn össze passzoltunk egy sráccal. Elkezdtünk beszélgetni, sok közös témánk is van, órákat beszélünk. Napközben is gondol rám, ír. Ki mikor szokott először találkozni, mennyi idő múlva? Én már nagyon szeretném élőben látni, de nem merem mondani neki. Egyébként még telefonszámot sem kért. Ki mennyi idő után találkozott a kapcsolatfelvétel után? Személyes tapasztalatokat olvasnék szívesen.
2023. aug. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon változó volt, de általában azért két héten belül találkoztunk. Szerintem nyugodtan írd meg neki, hogy szívesen találkoznál vele. Ha nem működik köztetek a dolog, akkor az nem azon múlik, hogy ki hívja el a másikat először. Én is kezdeményeztem már találkozót, azon nem múlt semmi.
2023. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mikor feküdtetek le?
2023. aug. 5. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Sok emberrel randiztam, közülük csak egy emberrel feküdtem le kb másfél hónap után, ha jól emlékszem. Vele kapcsolatban is voltam akkor, szóval már nem csak találkozgattunk.
2023. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!