Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, örülnétek virágna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, örülnétek virágnak, csokornak, ha már többedik talinál - randinál tartanátok?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedek lány mondta, hogy még sosem kapott senkitől se virágot, pedig több éves kapcsolata is volt.


A virág témához én is furcsán állok, mert valahogy olyannak tűnik, mintha már nem nagyon volna ilyenre igény, de ezek szerint akkor akadnak kivételek.


Érdemes volna meglepni valamilyen virággal?


2023. aug. 11. 10:05
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
igen, de csak miután összejöttünk
nincsenek ilyen igényeim párkapcsolatban sem
23 szavazat
 1/8 Kitana. ***** válasza:
59%
Én egyáltalán nem szeretem az ajándékozgatást az ismerkedési szakaszban, csak amikor már kezd komoly lenni a dolog, de neki valószínűleg jól esne, azért mondta.
2023. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kérdés magatokra vonatkozik, bocsi kicsit nem egyértelmű :-)


Én se szeretem erőltetni az ilyen régi vonalat, mikor a pasi virággal ment a randira, ha már kapcsolat van ott személyesebb is és talán mélyebb értékkel is bír.

2023. aug. 11. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Én nem szeretem a virágot. Akkor inkább hozzon egy csokit az árából.

De ez én vagyok...

2023. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az egyik legszebb meglepetés volt, amikor egyszer mondtam a barátomnak, hogy nagyon szeretem a tulipánt és pár nappal később beállított egy csokor tulipánnal. Én szeretem ezt. Nem kell nagy csokornak lennie, rózsának se, én három szál liliomnak is nagyon tudok örülni.

(Viszont úgy vegyél virágot randira, hogy ne legyen szar neki azt haza vinni, szóval ne legyen nagy és olyan legyen maga a randi, hogy le tudja tenni a virágot. :D)

2023. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Páromtól nagyon tetszene, de randizás alatt... lehet már besavanyodtam, de nyalizásnak venném. Olyan dolognak, ami beetetési időszakban megy, kapcsolatban elfelejtődne.
2023. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fontos, én elvárom hogy több év utàn is udvaroljon és kedveskedjen a másik, ettől lesz izgalmas az egész, egy igazi nőt nem csak megszerezni kell, az a könnyebbik rész, meg kell tudni tartani. Ha egy férfi pedig úgy érzi hogy már nem kell küzdenie olyan lusta lesz a legapróbb dolgokat sem teszi meg, aztán majd amikor unatkozik mert veled már nem kell foglalkozni akkor jön valaki más akit újra meghódíthat.
2023. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy legyen virág rendszeresen, de azért néha-néha jól esnek az ilyen apró gesztusok. Első randira mondjuk lehet, túlzásnak tartanám, és azt hinném, hogy le akar kenyerezni az illető, de többedik találkozásról, ha már elnyertük egymás bizalmát/szimpátiáját, mehet. :) (legutóbb 3. randin kaptam virágot, örültem neki :) )
2023. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de nem csak a virágnak, hanem bármilyen személyre szabott apró figyelmességnek - számomra nemcsak a virág létezik mint romantikus ajándék (nekem pl. párom bélyeget hozott, mert tudja, hogy gyűjtöm, navgyon jól esett). De pl. azt is el tudom képzelni, hogy vki meg épp a virágot nem szereti vagy a virágot igen, de a vágott virágot természetvédelmi okok miatt nem.
2023. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!