Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szánalmasnak tartaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szánalmasnak tartanátok egy ilyen fiút vagy örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Egy fiú szerelmes volt beléd,akart tőled valamit,de te meg elutasítottad,hogy barátként tekintek rád,maradjon a barátság.Ti összejöttetek egy másik fiúval.Évek múlva ,amikor nem lesz pasid,ez a fiú akit elutasítottál felkeresne,hogy még mindig téged szeretlek,amint látod,nem volt senkim,mert csak Te rád vártam,még mindig téged szeretlek.Értékelnéd azt,hogy évekig nem adta fel,küzdött értem becsülettel megérdemel egy esélyt.most is csak engem akar.Összejönnél vele?esetleg szánalmasnak tartanád?(F)
2011. jún. 16. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én összejönnék vele..nem tartanám szánalmasnak..ez inkább olyan édes(:
2011. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer már elutasítottam,mert nyilvánvalóan nem szerettem.Ez az évek múltán is ugyan így maradna,még is miért változna meg a véleményem,pláne ha közben másba lettem szerelmes?!Nem lenne okom összejönni vele,főleg nem hálából,csak ,,megérdemli" a fiú. Nem tartanám szánalmasnak,de nagyon örülnék ha békén hagyna.

14/L

2011. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*csak mert
2011. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek vagytok.

Ha mondjuk a lány 14-15 akkor lehet h később fejlődik, talán vonzónak talál benned valamit, amit addig nem.

Én pl örülnék neki :)

2011. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a lány 15,én 23:)
2011. jún. 16. 12:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nagyra tartanám.
2011. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annak idején nem véletlenül nem jártam a fiúval. Szép dolog, hogy várt rám, de nem hiszem, hogy a véleményem változna a dologgal kapcsolatban.
2011. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Na,akkor meg főleg le akarnám koptatni,az ő korában igen is számít a korkülönbség.Szerintem keress magadnak inkább egy érett nőt,ne egy gyerekre várj éveken át hiába.
2011. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

+Már nem rosszból,de ha normális apja van,az kiherélne téged.

14/L voltam

2011. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 12:58

Igen,a normális apák arról híresek,hogy kasztrálni szoktak...

2011. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!