Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a badoo-ról ki tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a badoo-ról ki tudom nyomozni,hogy ki az a lány,írjak neki fészbúkon? mivel a badoo fizetős,ritkán szokott ingyenes üzenet-lehetőség lenni.

Figyelt kérdés
Akkor, Ti lányok válaszolnátok a levélre? Vagy egyszerűen jelöljem be? Környékbeli,de még nem találkoztunk..
2023. aug. 16. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyi pénzt sajnálsz rá, nem tudom, hogy akaraz baratnőt. Igy időpocsekolás
2023. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem a badoon irsz neki?
2023. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Tiltanám.
2023. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Simán tudsz írni badoon, nem kell hozzá elofizetes.
2023. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es : hogyan? nekem állandóan kidobálja a "vegyél kreditet" szöveget..
2023. aug. 16. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy tarskereso appot sem tudsz hasznalni, miert gondolod, hogy a csajozasban sikered lesz?
2023. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Álljatok párban és akkor tudsz írni neki.

legalábbis így emlékszem, régebben vmennyit használtam, de a fizetős funkciók miatt meguntam.

2023. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha nem vagy a leányzónak szimpatikus mindegy hol írsz neki válaszra sem fog méltatni. Ha van match akkor Badoon írj neki és úgy nem kell előfizetned és krediteket sem venned. Facebook inkább ilyen személyesebb privát szférásabb dolog ahol inkább az emberek csak az ismerőseikkel kommunikálnak és ha itt ráírsz egy számodra ismeretlen leányzóra akkor ahogy előttem írták nagy valószínűséggel lefog tiltani.
2023. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!