Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi az amitől totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi az amitől totál beindultok, mi az amiért egy csaj dögös vadmacska lesz, és mit csináljon ahhoz hogy ne bírjatok magatokkal és azonnal akarjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de unatkozok,remélem nem baj ha írok.

Szerintem fontos a kisugárzás,legyen izlése,igényes,ápolt legyen.Lehelletnyi parfüm,tüzes tekintet,humorérzék.

Ne legyen ri..nc,de egy kis kacérkodás,célozgatás még belefér.Ne legyen szégyenlős és lehessen vele szórakozni.

Persze ez mindenkinél más,de ha férfi lennék akkor nekem az ilyen csajok jönnének be.Külsőre pedig a sötét,hosszú haj,vastag száj.De ez nem lényeges:)

2010. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló leírta a lényeget!

22F

2010. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nemtom... heremarkolászás?


Abszolút egyénfüggő

2010. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Mondja az első csaj hogy ne legyen ribi :D:D lol

hosszú fekete haj és vastag száj ekte ribanc jellemzői.

Főleg az hogy " egy kis kacérkodás" ráadásul még szórakozik a palikkal. fuu na pont azt rüheljük a leg jobban!

Az olyan csajokat csak egy éjszakára ( egy patront megér ) azt csá ! Tévhitben élsz barbibaba ! A rózsaszin felhőcskék elszállhatnának már :D

2010. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy nőt a jelleme teszi dögössé . Ha kívükről jól néz ki az nem hátrány , de ha látszik a csajon hogy tudja magáról hogy ő szép és fönt is hordja az orrát na az szóba sem jöhet nálam!!! És sok palinál!!

Beképzelt ki ha én nem tipusú miss nagy csasszony a leg visszateszítóbbak !!

Kis apró változtatások a külsőn és bármelyik nő dögös lehet . Na jó azért vannak kivételek. :D

Pl egy sexy szemüveg (titkárnős ) stb

2010. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok veled vitatkozni,mert végülis neked ez a meglátásod nekem meg más,de azért leírnám az érveimet.

Szóval 1.

Szerintem egy csaj nem ribanc attól mert vastag szájjal áldotta meg az ég..nem is értem ,hogy függ össze a két dolog.Az más ha fel van töltve,de nem azt írtam.

Sötét,hosszú haj...ebben sem értem mi kivetnivaló van de te tudod:D

Írtam,hogy lehessen vele szórakozni,vagy ilyesmi,soss azt arra értem,hogy ne csak üljön a sarokba és nézze ahogy mások jól érzik magukat,kapcsolódjon be,tudjon élni.Szerintem ez jó dolog.Itt sem arra értem,hogy igya le magát a sárga földig.

És mivel a kérdező azt kérdezte,mitől őrülne meg,hát esetleg a célozgatás,hogy bejön neki,szemezgetések.Mégsem írhattam azt,hogy attól tüzes egy csaj,hogy erotikusan törli ki a fenekét:D

Nem nagyon értelek.

Ja egyébként nem vagyok barbi,nem tudom miből szűrted ezt le,de komoly szövegértési gondjaid vannak azt látom:D

2010. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
soss=noss:)
2010. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel épp a páromat várom,volt időm elgondolkodni kicsit a válaszodon kedves "barbibabás".

Még lenne egy érvem magam mellett,azt írod,nektek,férfiaknak ez nem jön be,max egy alkalomra.

Én nem is azt írtam,hogy ilyen feleségre vágynék ha férfi lennék.Itt a csábításon volt a lényeg.

Ezen kívül többesszámba írsz,miközben a másodikként válaszoló fiu is hasonló véleményen van,tehát mégsem minden férfi arra vágyik amire Te:)

Egyetlen kommentemből leszűröd,hogy barbibaba vagyok,miközben semmi erre utalót nem írtam.

Ma iskolába voltam,aztán sütöttem,takarítottam,kutyát sétáltattam,most pedig mint írtam épp a barátom várom,akivel 3éve vagyunk együtt.

Ne haragudjatok,hogy eltértem a választól,csak muszáj volt még utólag leírni a gondolataim,bár akinek szánom,lehet nem is olvassa majd:))

2010. okt. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vadmacska? Max az ágyban lehetsz. Ha úgy viselkedsz közemberként és így hívod fel magadra a figyelmet akkor megkaphatod a srácot... max. 1 éjszakára. Sok sikert.
2010. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez csajtól függ nagyrészt.természetesen vannak olyan csajtípusok akiket bottal se piszkálnék meg.

lehet,hogy ez közhely de sokat számít a kisugárzás,nem csak a külső.

utálom a túl sok,fölösleges beszédet.

nagyon fontos,hogy legyen elégedett magával,szeresse magát,mint nőt mert ezen alapul a kisugárzás.

valami enyhe vadító parfüm nem hátrány,de ne legyen agyonfújva.

ruhában én speciál beindulok a feszülős párduc,tigris mintára,selyemkesztyűre,harisnyatartóra,magassarkú vagy csizma is szexi tud lenni:-)

külsőre még a fehér bársonyos bőr,fekete haj nyerő,bár azért tulajtól is függ,hogy jól áll-e neki.

2010. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!