Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha olyan párotok lenne, aki lemezlovas, az éjszakákat járja?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány, teljesen az ideálom a techno éjszakában, éreztettem vele hogy tetszik nagyon, el is hívtam randizni, hétvégén megyünk. Közös érdeklődés a zene, az életvitel azonban teljesen más. Vajon működhet hosszú távon az,hogy kissé eltérő az életmódunk?

2023. aug. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Amikor texel,akkor o kel es sose talalkoztok ugy,h mindketten ebren vsgytok. Tok idealis.
2023. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki megelégszik ezzel, ki tudja ő milyen. Én biztosan nem mennék bele.
2023. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BőrdzsEki
2023. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hajlandó olyannal párkapcsolatban lenni, akivel nem egyezik a munkaidőnk (nagyjából). Már ez is sok, hogy a barátom 3ra otthon van, én meg csak fél 5re érek haza, ez is már másfél órás kiesés, ha meg nem is találkoznánk semennyit, mint ti, akkor teljesen offos lenne. Nekem egy igazi kapcsolat kell, nem olyan, hogy dugjunk gyorsan, amikor épp mindketten otthon és ébren vagyunk, de amúgy nem is ismerem a másikat.
2023. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Jobb kapcsolatokban a felek úgyis egymásra hangolódnak, egymáshoz csiszolódnak.
2023. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!