Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaha lesz aki szeret, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz aki szeret, vagy reménytelen eset lennék? :|

Figyelt kérdés

Tizenöt éves vagyok,lány.Kinézetre átlagos vagyok.

Soha senki se akart(fiú) megismerni,mint barátnő.Nem néznek utánam,hogy azt te helyes/szép lány.

Mindig ápolt vagyok,tiszta ruhákat hordok.Nem vagyok egy szépség ideál,de szeretem,hogy a szemem zöld,a másik meg barna,bár szemüveget is hordok.Elég alacsony vagyok,nem vagyok duci,inkább pont jó.Azt mondják a barátnőim,hogy a lábaim hosszúak.Egyébként inkább visszahúzódóbb,de kedves,vidám,okos és figyelmes vagyok.


Ne sajnálj,mondd meg az őszinte véleményed (:


2010. okt. 16. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt lesz itt jelentkező, ne aggódj.
2010. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként hasonló helyzetben vagyok én is, csak fiú vagyok és 19 éves. Szerintem senki se reménytelen, egyszer úgyis mindenki megtalálja a párját. Te is, én is.
2010. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy ha nem vagy hajlandó képet feltölteni, akkor külsőddel kapcsolatos kérdést se tegyél fel.
2010. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2010. okt. 16. 09:47
 5/8 A kérdező kommentje:
nem a legjobb kép,és nem is a legszebb,de hirtelen ez lett.
2010. okt. 16. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
na akkor én leszek a bántóan őszinte már megint :) ne haragudj meg érte, te kérted. alapvetően nem csúnya az arcod. vegyél kontaktlencsét, csináltass valami frizurát és tupirozd a hajad mert elég lapos + tanulj meg sminkelni. a szemhélytussal óvatosan, ha nem tudod tökéletesen használni nem lesz jó. Ezen felül, az 9ltözködésed nem igen látszik a képen, de ilyen korban mint te vagy fontos hogy legyen stílusod... jó tudom, ezért sokan lepontoznak, de tényleg fontos. sokkal feltűnőbb vagy, ha egy adott közösségben mozogsz és nem a famergatya edzőcipő rövidujjú típusú lány vagy. Nincs azzal se semmi baj, ne értsetek félre, de ha valaki többet akar az életből annak feltűnőbben kell viselkednie.
2010. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz kérdésre rossz válasz adható. Te most azt kérdezted, hogy eladható vagy e a fiúk számára.

Légy szíves 15 évesen ne haljál bele a magányba, az a felnőttek dolga.

Unom már, hogy az összes kiscsaj azt kérdezgeti van esélye egy kapcsolatra vagy sem. :S Amíg azon görcsölsz, hogy eléggé bejösz-e a skacoknak addig 1000 lehetőséget szalasztasz el az életben. Én 15 évesen élveztem az életet a fiúkkal szoros barátságot ápoltam és még megannyi játékban és tréfában volt részem. Örömmel telt a tinédzser korom. Az igaz, hogy nem volt sokáig barátom, de a barátaim mindig kárpotóltak. Aztán végre szerelmes is lettem, összejöttem a Kedvesemmel és azóta is boldogok vagyunk.


Szerintem először próbáld meg élezni az életet, a helyzetet. A többi jönni fog majd magától. Ne a párkeresésről szóljon az életed mert érnek a hormonjaid. ;) Ez csak az életed része legyen.


(És a fiúknál nem a szépség jön be leginkább -hosszú kapcsolatnál - hanem a kisugárzás)

Élj, örülj, játssz és ha felbukkan a lehetőség nyugodt szívvel élj vele.


Ennyit tudok tanácsolni a 21 év tapasztalatával.

2010. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát:)
2010. okt. 16. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!