Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog valaha lejjebb menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha lejjebb menni a nők elvárása?

Figyelt kérdés
még ha kicsit is
2011. szept. 28. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más az elvárása...
2011. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tajparaszt ***** válasza:
Ahogy öregszenek...
2011. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Melyiknek van nagyobb elvárása? A 20 évesnek vagy a 30 évesnek?
2011. szept. 28. 19:09
 4/20 anonim ***** válasza:
Az öregek otthonában bármikor találhatsz néhány tüzes menyecskét egy elvetemült hancúrhoz!
2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az elvárások nem kortól függenek, hanem a személyiségtől.
2011. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Pontosítom kérdésem? Egyetemistának vagy egy átlag szakmunkásnak?
2011. szept. 28. 19:12
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék tisztába lenni a női nem elvárásának mércéjével ki a megfelelő számukra.
2011. szept. 28. 19:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Lehetsz diplomás is ha egy tapló tirpák paraszt vagy.

Lehetsz szakmunkás ha kedves vagy.

Nem ilyen a nők "elvárása". Ha szeret akkor munkanélküli is lehetsz.

2011. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy egy ember személyiségétől függ, hogy milyen az elvárása. Valakinek szempont, hogy legyen kocsija, háza, pénze egy férfinek, valakinek meg annyi kell, hogy szeressék, meg legyen hűséges hozzá. Most az tök mindegy, hogy egyetemista, vagy már dolgozó ember.

Én ismertem egy nőt, alig adott magára, és olyan elvárásai voltak, hogy én ilyet életemben nem láttam, pedig én 18 éves vagyok, ő meg kb. 45 körül. Nekem az elvárásom, hogy legyen hűséges, lehessen vele viccelődni, de komoly is tudjon lenni, ne legyen erőszakos, szeressen, és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. Kb. így ennyi lenne.

2011. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Fúúú haver most táblázat szerint akarod kategorizálni a csajokat és a szerint választani magadnak.Én inkább úgy vagyok,hogy aki tetszik azt meg kell próbálni és lesz a mi lesz de nem kategorizálok.Ennyi ez az én véleményem.
2011. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!