Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagálnátok arra, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok arra, ha egy nagyon jól sikerült első randi után a nő anyukája is felvenne ismerősnek Facen?

Figyelt kérdés
A miheztartás végett, nem, nem találkoztam soha a szüleivel még. Csak nálam számított ez egy nagyon nagy ''red flag''-nek? Eleve, hogy már az első találkozás után miket mondhatott otthon rólam és hogy ilyet meglépjen, hogy ismeretlenül bejelöljön.

2023. aug. 25. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyám mindenkit képes bejelölni. Azt is, akit csak egyszer látott pár percre. Egyikre sem én biztatom fel, egyet sem értek. Nekem meg az lenne red flag, ha a pasi elkezdene kombinálni, hogy biztos életem szerelmeként hivatkoztam rá, aztán együtt megkerestük stb.
2023. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
83%
Valószínű csak megnézett, miért ne lenne kiváncsi, és véletlen bejelölt. Szerintem ez nem red flag.
2023. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem számítana red flagnek, vannak szülők, akiknek nem kell sokat mesélni ahhoz, hogy azt érezze be kell jelölnie, és erről a lány nem tehet. Viszont egyelőre nem jelölném vissza, és elvárnám, hogy ez a lánynak ne okozzon problémát, és ha a szülő fel is hozza neki, hogy miért nem jelöltem vissza, már ő maga is elmagyarázza neki, hogy eleve nem kellett volna bejelölnie.
2023. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem red flag. Nincs szerintem az ilyennel baj, én általában amúgy is az adott személyt nézem és nem a szüleit.
2023. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet véletlenül jelölt be ám. Szóval nem feltétlenül red flag. Én rakerdeznek a következő randin :D
2023. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Red flagnek nem mondanám, de nekem túl lerohanós lenne, és inkább hagynám a pasit.
2023. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
83%
Az én anyukámból kiindulva simán lehet, hogy csak kíváncsiskodott és véletlenül jelölt be, úgy, hogy észre sem vette. :-)
2023. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Szulonek koze nincs a friss randi partnerhez... engem ne mztstgasson be senki !
2023. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Engem meglepne mintha azt akarnák hogy már el is kéne venni a lányát.

Már megy a női hogyan kóssúk be egy pasi fejét pusmogás.

2023. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
Olyan párt keresek aki hasonló felfogású, mint én, és nem az az első dolga randi után hogy felhívja az anyukáját és részletesen beszámol mindenről. Ez sokmindent elárul.
2023. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!