Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ha egy srác a randin elsírná magát előttetek? Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

El szeretnék hívni egy végtelenül kedves lányt találkozni, beszélgetni, mert szeretném neki megköszönni hogy kihúzott a gödörből és visszaadta az életkedvemet. Rengeteget köszönhetek neki és ezt szeretném is személyesen a tudtára adni, nem Facebookon.

A gond az hogy ez eléggé érzékeny téma számomra mert őszintén, szívből hálás vagyok neki ezért és nagyon megszerettem őt, és ha már csak magamban sokáig erre az egészre gondolok akkor is könnybe lábad a szemem, szóval szerintem esélyes hogy nem fogom tudni megállni hogy ne bőgjem el magam előtte, hiába vagyok férfi. Tudom hogy gáz, de ez van, ember vagyok én is, és vannak gyenge pontjaim, ez pedig talán mind közül a leginkább sebezhető részem.

Nem tudom ha odáig fajulna a dolog hogy tényleg sírva fakadok előtte, akkor mire számítsak, nagyon nem szeretném őt elveszteni, de nagyon fontosnak tartanám szemtől szembe tudatni vele mennyire sokat jelent nekem és milyen nagy dolog az amit kaptam tőle.

Ha ti lennétek az ő helyében, ti mit szólnátok ha síró pasit látnátok a randin? Undor, megvetés, szégyenérzet, vagy esetleg empátia, támogatás, netán ti is sírva fakadnátok?

Én is, ő is 25 éves, ha ez bármit is számít.



2022. márc. 26. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én arra gondolnék, hogy az illető egy energiavámpír, és fejvesztve menekülnék.
2022. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát de ezek szerint ismer, ha ő húzott ki a gödörből, nem?. Valószínűleg nem fogja meglepni a dolog.
2022. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én férfiként olvasom, de még így is ijesztő vagy!
2022. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én már etttől a "jaj mennyit köszönhetek neked és úristen mennyire hálás vagyok" térdreborulós cukormáztól is rosszul vagyok. Nyilván van az a helyzet, amikor egy férfi sír. Nincs is ezzel baj, emberek vagyunk. De az hogy már akkor is sírsz ha erre a lányra gondolsz, nálam ez vészjelzés és igen rős érzelmi függést jelez. A randira se hiszem hogy elmennék. De ez én vagyok, nem vagyok a lány helyében. neked kell tudni hogy ő hogy reagálna elvileg te ismered.
2022. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, tudjuk, hogy az osztálytalálkozón beszélgettetek, és szerinted kihúzott a depresszióból, apukád meg elvisz kocsival mert nincs kedved buszozni a nem létező randira, mert valószínüleg csak 1 kedves lány, aki beszélgetett veled pár mondatot, és nem is érdekled...

Szedd össze magad, és menj el pszichológushoz, ne tőle várd a megváltást!

2022. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Volt ilyen randim ahol az ölembe borulva sírt a pasi…alig vártam hogy letudjak lépni.
2022. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És a lány tudja, hogy ez randi lesz? Akar tőled valamit, vonzódik hozzád? Amikor a férjemmel ismerkedtünk, egyszer egy esti borozgatás közben beszélgettünk arról, hogy hogyan halt meg az anyukája, mikor ő 6 éves volt. Akkor elsírta magát, ami érthető, főleg hogy eléggé tragikus haláleset volt. De ez teljesen más, mint a te sztorid, ami szerintem ijesztő.
2022. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

6-os!


Ennyire siralmas vagy?:)

2022. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mások nem panaszkodtak, úgyhogy nem hinném. Szimplán beitalozva érkezett a fiatalember:)
2022. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!