Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtős ugye? Ez milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős ugye? Ez milyen felfogás? Szakmai segítség kell neki, ugye? 3 hónap a kukában

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt 3. hónapja, hogy randizunk. Tiszteletteljes, kedves, segít, gondol rám, érzelmes, randikat szervez, stb. Viszont a képembe mondta többször is, hogy nem tud semmit sem ígérni, pl azt, hogy mellettem lesz és szeretni fog. Ugyanis "lehet, hogy holnap már más ember leszek vagy ő és mást választunk, mással akarunk lenni".


"Sosem lehetünk biztosak, még magunkban sem". Nem akar viszont elveszíteni, nem akar engem "megosztani másokkal", ugyanis mondtam neki, hogy ha ő ezt így gondolja, akkor másokkal is fogok randizni. Nem tudom őt így komolyan venni. Nem tudok erre építeni semmit. Nem fogok lehetséges jó dolgokat elutasítani a bizonytalannal szemben, amilyen ő.


Ő azzal jön, hogy "Jaa, nekem hamis, kamu ígértetek kellenek más férfiaktól, akik azt mondják, örökre szeretni fognak". Nem erről van szó. Elmondása szerint ő csak "brutál őszinte". Lehet, hogy majd én leszek "más ember napok múlva és mázt választok helyette. Ő csak azt tudja, hogy szeret velem lenni, nagyon kedvel és mindig boldog mikor együtt vagyunk.


Mondom, emberek összeházadoknak, gyereket vállalnak, mind hülye? A válasza: "Ja, el is válnak". Ez igaz. Mindenki kefél mindenkivel manapság, elválnak, igen. Bennem viszont még él valamennyi remény, hogy egy "szuper csapat" leszünk valakivel, mások, mint a többi.


Felvetettem neki a "nyitott kapcsolat" témát is, neki az biztos nem menne.

Nárci, önző ember lenne? Mit gondoltok?


Volt párkapcsolata előttem, 4 évig. Megcsalta a nő. Kérdeztem, az hogyan működött akkor? Azt mondta, abban a kapcsoaltban sem volt biztos soha. Gondolom ezért csalta meg a nő... vagy ki tudja.


Egyénként az apja elhagyta őket, sosem foglalkozott vele és az anyjával. Az anyja egyedül nevelte fel, sosem volt apa figura az életében. Lehet ez is szepet játszik ebben. Be is perelte így később felnőtt korában (Ne kérdezzétek hogyan, nem Magyarországon vagyunk), amihez készült szakmai vélemény, miszerint nem sérült lelkileg.

Szerintem viszont nagyon az. Mégis nagyon nehéz lenne elengednem őt, mert megszerettem 3 hónap alatt. Mikor együtt vagyunk nagyon érzelmes, szeretetteljes, bújunk, lehet rá számítani, stb. Viszont másokkal is muszáj ismerkednem mellette...


Én 28/N, ő 32/F


2023. aug. 28. 13:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egyszer olyat mondott, hogy jobb lett volna, ha az anyja nem szüli meg őt soha, vagyis elveteti, sokkal könnyebb lett volna az élete. El is sírta magát kicsit. Ő csak nehézzé tette az életet számára. 100 helyen dolgozott az anyja, hogy felnevelje. Otthon szégyen volt, hogy az anyja egyedül ment haza egy babával. Beteg?
2023. aug. 28. 13:50
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyit számít, de nekem egyik kapcsoltom sem megcsalás miatt ért vége, anyámék meg 35 éve boldog házasok, mindenem megvolt gyerekként, nagyon máshogy nűttünk fel. Én sem hiszem, hogy manapság ez még mindig lehetséges, de talán mégis.. halvány apró remény él bennem...
2023. aug. 28. 13:56
 3/23 A kérdező kommentje:
A lelki fájdalom sokáig megmarad, ugye? Van egy bőrbetegsége is, száraz több helyen is a bőre, viszket, néha véresre szárad, keni krémmel. Mesélte, hogy gyerekként sokkal durvább volt és ez lelki eredetű...
2023. aug. 28. 13:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt a szar dumát, amit letol..próbálna téged manipulálni, hogy rajta kívül mással ne köteleződj el, ő egyértelműen talonban tart, míg nem jön majd a nagy szerelem.


A helyedben az életben nem beszélnék vele többször. Tiltás, törlés.

2023. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legszánalmasabb amúgy, mikor sajnálatot ébresztve benned próbál téged maga mellett tartani, de valószínűleg nem jelentesz számára semmit.
2023. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Tipikusan kerulni kell az ilyeneket. A brutal oszinteseg a bunkosag polkorrekt megnevezese. Nagyon toxic az egesz ember, nagyon nincs rendben. Hosszutavon ugysem viselned el.
2023. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Atyaég Kérdező, a te gondolataid is szanaszét vannak, kihámozni alig valamit.

Engedd el, valszeg sérült a kapcsolatában, mert megcsaltak, és tartja a távolságot, mert fél, hogy megint megtörténik. Engedd el, azt lépj tovább.

2023. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Jaj az ilyenek azok akik meg sírnak rínak ha meg kidobod 🤣
2023. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem volt benned annyi önbecsülés hogy nem feküdtél le vele.
2023. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8.

Nem sírna, lesz.rná, mert egyszer már elköszöntünk korábban egy pici időre. "Sírt" kicsit, de gyorsan rendbe jött. Egy manupulátor bárány bőrben. Ki kell vágnom, tudom már, nem jelentek neki semmit. Ma este kértem, hogy beszéljünk..

2023. aug. 28. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!