Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire fontosak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontosak az anyagiak? Nem korlátolt felfogás ez kicsit?

Figyelt kérdés

Pár barátnőmmel beszéltem az utóbbi időben, és nőként teljesen meglepett amikor észrevettem, hogy egyeseknek tényleg mennyire számít, hogy kinek mije van. Pl. alap kritérium, hogy a pasinak legyen munkája, kocsija, a másik példa, hogy a pasi mindenben segít a ház körül, és ha épp le van égve anyagilag, se jut eszébe a csajnak, hogy esetleg kisegítse, mert ő nem ad pénzt a pasijának...

Nem korlátozza az ilyen embereket ez a felfogás a párválasztásban? (Hát dehogynem...nomind1.) De tényleg attól lesz valaki rossz(abb) ember, hogy nincs kocsija?

Sokan vannak még ezen a nézőponton? Nem kérek olyan általánosító véleményeket, hogy Persze, mert minden nőnek csak a pénz kell.


Nálam ez sosem volt szempont, azért vagyok lehet így meglepve. Miért számít az, hogy valaki utcaseprésből él, vagy jogi pályán helyezkedett el? Én személy szerint nem szeretnék utcaseprésből élni, és ezért mindent meg is teszek, tehát ilyen szempontból biztos előny, ha olyan párt talál az ember, aki hasonlóképpen motivált a karriere terén, de az sem azért, mert neki nincs pénze nekem meg van...


Szóval, nektek számít az, hogy kinek mije van? Esetleg ismertek ilyet?



#kapcsolat #pénz #azokamocskosanyagiak
2014. ápr. 5. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra annyiban számít a pénz, hogy legyenek céljai, és hogy egy átlagos munkát legalább akarjon. Ezen felül nem motivál a pénz, ha megvan egy minimum, ami az élethez kell. :) 17/f
2014. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem számít a pénz,,,mindig van pár ezresem hogy egy csajt megkérjek egy kis "nyalókázásra"
2014. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1:

Igen, az jó ha van munkája, vagy legalább valami életcélja ami nem az, hogy a hét minden napján a kanapén üljön és tévézzen.

2014. ápr. 5. 14:26
 4/9 anonim válasza:
Manapság sajnos ilyen felületesek vagyunk. Bár ez régen is így volt. Szerintem a lényeg a törekvés. Nem a törtetés! Legyenek céljai és nem árt ha keres vele. De életkortól is függ. Minél idősebb vagy az a normális, hogy minél több dolgod legyen amire büszke lehetsz. Egyeseknek a tudás, a karrier, míg másoknak egy kis takaros ház vagy nagy. :)
2014. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Korlátolt?

Akkor te keress egy csövest. Alap hogy legyen 20 éves korára az embernek munkája. Mindegy milyen. Alap hogy 30 éves korára normális munkája legyen és ne az anyukájával éljen. Alap hogy 40 éves korára legyen munkája is, háza is és tök mindegy van e kocsija. Ez a minimum. Ha kell pénz oda-vissza adjon nyugodtan a két fél de legyen mindig B terv mindenre.

Saját vélemény!

2014. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért számít az, hogy valaki utcaseprésből él, vagy jogi pályán helyezkedett el? Én személy szerint nem szeretnék utcaseprésből élni, és ezért mindent meg is teszek, tehát ilyen szempontból biztos előny, ha olyan párt talál az ember, aki hasonlóképpen motivált a karriere terén"


Ez is elvárás, csak nem értem, hogy miért nézed le a másikat, aki éppen pénz orientált. Neked ugyanannyira nem mindegy, hogy a párod mit melózik, mert minimum olyan szinten legyen, mint te.

2014. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Neked ugyanannyira nem mindegy, hogy a párod mit melózik, mert minimum olyan szinten legyen, mint te."


De mind1. Nem mondtam, hogy legyen ugyanolyan szinten mint én. A felfogás ha egyezik az jó dolgog. Mint pl. hogy ne legyen elégedett azzal, ha csak utcaseprő, hanem törekedjen a jobbra. Az jó dolog, de csak mert énis így gondolkozok. Nem kizáró ok senkinek sem a munkája.


És szerintem lekorlátoz, ha valakit csak azért utasítok el, mert pl. nincs kocsija (ami az ismerősömmel konkrétan megtörtént).

2014. ápr. 5. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van rendes munkám és kocsim is.

Igaz otthon lakom, de még sosem sikerült egy ilyen felületes rib...cnál sem sikert elérnem.

Ha nem vagy szép, mindegy milyen dolgaid vannak, hacsak nem vagy nagyon gazdag. Akkor tutira megtalálnának.


Most úgyis megkapom, hogy általánosítok stb...

Ez tapasztalat.

24f

2014. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy korlátolt felfogásra vallana elvárni egy felnőtt férfitól, hogy munkája legyen.


Igen, az anyagi szempontok is "korlátozzák a párválasztást". Meg a szellemi és egyéb igények is. Azaz nem áll le az ember akárkivel.

2014. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!