Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl kevés az önbizalmam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kevés az önbizalmam, nem merek ismerkedni, félek az elutasítástól! Oda se jönnek hozzám a srácok. Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Átlagos külsőm van, a testsúlyom is normális, mondják többen, hogy csinos vagyok, mégsincs barátom már jó ideje. Egy kapcsolatom volt eddig, az is rövid volt.
2010. okt. 16. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :P
2010. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2010. okt. 16. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerüen az lehet, hogy rosszkor jársz rossz helyen, de a valószínübb az, hogy az önbizalomhiányod miatt nem veszed észre, ha tetszel valakinek vagy szertne valamit.

Én is önbizalomhiányos vagyok és mindig arra gondolok, ha megnéz egy csaj, hogy biztos undorítónak tart és csak szánakozik. Nem tartom magam ocsmánynak és mások sem, de nem vagyok egy görög isten kimeríthetetlen számlával.


Ha gondolod írj privátban:)


21/F

2010. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!