Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha találkozok mással előtte?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő, megismerkedtem egy nővel kb 1 hónappal ezelőtt interneten, es sokat beszélünk mindennap, meg kedveltük egymást úgy néz ki lesz is a dologból valami, de még nem találkoztunk szemelyésen, mivel kint dolgozik Ausztriába és most fog haza jönni egy hét múlva fogunk végre, de közben beszélgetek egy másik nővel is aki látni szeretne olyannyira hogy még a vonat jegyre is el küldené nekem a pénzt csak menjek el hozzá 1-2 napra. Szerintetek az gáz ha találkozok vele? Elvégre még nem járunk azzal a nővel akivel 1 hónapja beszélek kb tehát nem lenne "megcsalás" mit gondoltok?

2023. aug. 29. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég izgalmasnak találnád az 1. nőt, akkor ez eszedbe sem jutna.
2023. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez nem megcsalás, de akkor is..volt nem rég egy hasonló kérdés, fordított esetben egy nőröl. Akinek volt egy szexkapcsolata, és még szexelgetett vele miközben valakivel már ismerkedésbe volt. Azt is leoltotta mindenki. 🙄
2023. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Fizeti neked az utat a 2.?

Az vmi nagyi aki fuckboyt keres mert már nem d.gja senki?

De az osztrák se vmi nagy ász hogy egy kozos élményetek az hogy várod őt🤣

2023. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen oké, ne szórakozzunk már
2023. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gáz mind a kettő, másnak meg ez oké?🤣

Ja mindegy, csak lyuk legyen🤣

2023. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudod mi lesz, szerintem elmehetsz, de azért a dugás túlzás lenne.

Még simán lehet hogy kiderül az egyikről ez-az, és rájössz, hogy inkább hagyjuk az egészet, akkor viszont jó hogy ott a másik akit nem dobtál felelőtlenül.

2023. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gáz, mert biztosan titkoldo egyiket a másik elől, vagy ha nem akkor ferdited a valóságot, velem csaj csinálta ezt
2023. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2023. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Netes társkeresőnél megengedhető az elején, hogy legyen párhuzamos kapcsolat. De többszöri találkozás után dönteni kellene, ki marad, ki megy. És ugye esélyes, hogy a csajnak is több pasija van.

Nincs pénzed vonatra?? Meg maradj ott napokat? Mégis hogy? Ismeretlenbe ismeretlenhez?

Az osztrákban dolgozóval hogy lenne a viszony, milyen gyakran jár haza?

2023. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem nagyi aki fuckboyt keres, hanem egy fiatal lány, és igen állná a vonatomat is csak menjek el hozzá.

Aki osztrákban dolgozik pedig haza fog most költözni tehét véglegesen jön haza. A fiatal lánytól nem akarok semmi komolyat ezt mondtam is neki hogy nem ígérek semmit, azt mondta nem baj, úgyis van egy gyereke, legalább szexeljünk egyet. Engem a másik nő éredkel igazán tőle szeretnék komolyat. Miért gáz ? Nem értem. Még csak nem is találkoztunk, hivatalosan mág nem is járunk.

2023. aug. 29. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!