Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon pár mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon pár mondat után már a találkozót erőltetik. Én csinálok valamit rosszul, vagy mással is ilyen nyomulósak?

Figyelt kérdés

Nincsenek fent fél pucér s..ge kint stílusú képeim, két arckép van és egy teljes alakos de ruhában.


26N



2021. márc. 22. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy alapjáraton élőben ismerkednek, mert úgyis ott derül ki érdemben, hogy akar e egymástól bármit is két ember, csak most ugye úgy nem nagyon lehet ismerkedni a korlátozások miatt.
2021. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Akkor is egy idegennel találkozni két mondat után? Nem tartom magam régimódinak de ez kicsit erős.
2021. márc. 22. 13:56
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Kérd azt, hogy először vidichateljetek vagy telefonáljatok. A mostani járványügyi helyzetben normális kérés és biztonságosabb. Ha nem megy bele, hogy picit így is ismerkedjetek a tali előtt, akkor felejtős. De érthető, ha nem akar napokig pötyögni.
2021. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%

Ez nekem is praktikus.

Főbb adatok kellenek csak nekem a neten vadidegenről csak.

-kit keres(szereto alkalmi komoly)

-egyedul él e(felnott ffi e)

-mit dolgozik, státusz(betabitott 6 elemis, vagy esetleg diplomás)

-lakhely(mennyire van messze)

-tud e írni, vagy olyanokat kapom, hogy "teccel", komoly beszélgetőpartner, vagy a neten is már idiota e.


ezeket 5 perc alatt le lehet csekkolni

Aztán videochat (az e aki a képen van, vagy nem e 10 20 évvel öregebb, vagy 20-100 kg-al nehezebb, tetszik e, vonz e)


Aztan tali.


Hihetetlen de csupán ennyin is milliok buknak el és nem jutnak el velem randiig.

2021. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
16%
*bocsi az elütésekért
2021. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Én a videochatért nem vagyok oda, persze néha jó dolog,de őszinte leszek most nincs sok munka és melohelyen tudok pötyögni de azért videochatelni nem állnék le.

Az más kérdés, ha valaki kamu képeket rak fel, nekem minden képen valós!! Egyszerűen csak úgy érzem gyors a tempó.

2021. márc. 22. 13:59
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Ahányszor en már padlot fogtam randin én videochat nélkül már meg sem mozdulok.
2021. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig várok 1-2 hetet a találkozóig. Ennyi idő alatt ki lehet szűrni általában, hogy

A) pszichopata-e

B) csak szórakozik, de nincsenek komoly szándékai

C) Van-e bennünk egyáltalán bármi közös, vannak-e közös témáink, mert ha nem teljesen felesleges végigszenvedni csendben egy félórás randit.

2021. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
8-assal értek egyet, én is így csináltam, mikor még ismerkedtem.
2021. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7 Kinek mi jön be, biztos van aki szeret videochatelni de szerintem ez nem jellemző.


8 Nem azt mondom, hogy hónapokat várni de 1hét vagy másfél hét szerintem kellene.

2021. márc. 22. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!