Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most randinak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randinak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miből állapítjátok meg, hogy randi a randi, főleg ha messze vagytok egymástól és igazából online történt a dolog?

Szóval a storym:

Egy hónapja kb megismerkedtem valakivel egy ismerkedős appon (nem Tinder!), azóta majdnem minden nap, de legalább minden másnap beszélgetünk. Tök jóban lettünk, pedig elég messze vagyunk egymástól. Nemrég pedig megkérdezte, lenne-e kedvem filmet nézni vele, online persze a távolság es időeltolódás miatt. Okés, simán, gondoltam én és jól is szórakoztunk, megnéztünk két filmet és kicsit beszélgettünk is, de most nem tudom hogy közelítsek felé. Lehet, hogy ő randinak gondolta a dolgot?

Tény, ha visszanézem a beszélgetést ő a 'movie date' kifejezést használta, de az csak sima filmnézős tali is lehet az én szememben, vagy rosszul gondolom?

26F


2023. aug. 29. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben a randi egyenlő személyes találkozó. Ilyen közös filmnézésem nekem is volt,de az illető nő csak jóbarát, és nem is akartunk többet, de jól elbeszélgettünk telefonon közben.
2023. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se számít annak. De tény, hogy az ő fejében ez csapódhatott le máshogy, abból kiindulva hogy ezzel a kifejezéssel élt. Van ennek jelentősége egyébként? Nem szeretnéd, hogy randinak tartsa?
2023. aug. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!