Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg probléma lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg probléma lett a férfiaknak meghívni egy nőt fagyira/kávéra/sütire vagy ez csak egy szűk rétegnek derogál?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Csak egy szűk rétegnek, amibe gondolom beletartoznak azok a srácok, akik mindig csak első randira mennek.


Egyébként lehet, hogy ez csak mítosz, nem ismerek ilyen srácot.

2023. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Csak azoknak akiknek pénze sincs, vagy elhívnak mindenkit, akire derogál költeniük is, vagy akik csak szexet akarnak.


Akik valoban kiszemeltek maguknaknvkit es valoban akarnak vmit azok bele is tesznek a randiba is.

2023. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak annak a rétegnek derogál akikkel általában nem akarnak a nők alapból randizni. Elég nagy lúzernek kell lenni, hogy valaki 3-4 ezer forintot ne engedhessen meg magának egy randin, ahol puszta udvariasság meghívni a másikat még akkor is, ha nem lesz semmi folytatás.
2023. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére még sosem futottam bele ilyenbe. Szerintem ez csak azoknak gond, akik 80 nővel randizgatnak egyszerre. Nyilván akkor tud nagy kiadás lenni:D de aki értelmes, normálisan ismerkedik, az meg tud hívni egy kávéra, de akár egy vacsorára is egy szimpatikus hölgyet

Btw nőként én csak akkor hagyom fizetni a pasit az első randin, ha szimpatikus volt. Ha érzem, hogy nem lesz folytatás, megmondom, hogy szeretném én fizetni a saját részem

2023. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak itt gyakorin téma ennyire, valòsàgban mindig meghívtak a randi partnerek pedig àtlag dolgozòk voltak nem okozott gondot nekik.
2023. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A személyiségi jogok, és hasonlók miatt igen, probléma ma ez a téma.
2023. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ez azoknak derogál, akik nem akarnak semmi komolyat egy nőtől, vagy akiktől a nők nem akarnak semmi komolyat :D

Nekem elég kevés ilyen tapasztalatom van a való életben, többnyire azért a férfiaknak nem okoz akkora megterhelést egy kávéra meghívni valakit.

2023. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én sokáig találkozgattam egy ilyennel.

Hiába volt nyár közepe, forróság, nem ivott volna folyadékot ha én nem viszek.

Nem is hívott meg egyszer sem, semmire.

50 éves pali. És sétálgatni akart csak…….

máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!