Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lép a munkatársam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép a munkatársam? Akar-e tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz egy férfi kollégával, mert nem volt sok munka a nyáron, ill. kevés ember volt bent a cégnél. Ezidő alatt elég sokszor kerestük egymás társaságát, volt, hogy közösen mentünk ebédelni is. Szoktunk egymást ugratni, de ami "gyanús" hogy gyakran bókol és gyakran érint meg "véletlenül", félreérthető helyeken (pl. haj, arc, derék). Viszont mostanában ritkábban keresi a társaságom a munkahelyen, mióta újra beindult az élet. A nyáron szerveztünk egy közös hétvégi programot kettesben, ami elég jól sült el, de nem történt semmi olyasmi köztük. Feldobta, hogy ismételjük meg valamikor, de azóta semmi. Mire véljem ezt? Ő elég közvetlen típus az emberekkel, tehát ez alapján részben nem is látok többet a dologba. Ha szeretne valamit, miért nem lép? (Van köztük korkülönbség az ő javára.) Zavarja hogy kollégák vagyunk?

Nekem tetszik a kolléga, de nem merek így lépni én sem, nem akarok kellemetlen helyzetet ebből...

29/N



2023. szept. 6. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

hát, ez alapján azt mondanám hogy nem akar tőled semmit.

te érezteted vele valahogy hogy többet szeretnél?

2023. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Forszíroztad te is, hogy meg kellene ismetelni?
2023. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha akarna, akkor kért volna ujrazast. Lehet, hogy közben lett valakije.
2023. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 nem hiszem, évek óta nincs senki az életében.
2023. szept. 6. 20:50
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ezt biztosan tudod? Beszélgettek rendszeresen magánéleti dolgokról?
2023. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Vagy akadt neki valaki, esetleg mindig is volt vagy nem tetszel neki, félreértés történt részedről. Barátok, kollégák is szoktak egymásnak bokolni,vagy érinteni a másikat főleg ha olyan közvetlen fajta,mint ő, valakinek a léteme a flört vagy az egófényezés ám.
2023. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt munkahelyrol kapcsolatom, a pasi felénk is volt. De amint megkapta a zöld jelzést, mert lépni.
2023. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5 igen, többek között ilyesmiről is
2023. szept. 6. 21:08
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 mi volt a zöld jelzés?!
2023. szept. 6. 21:20
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Én adtam neki, flört, kis celozgatas, ilyenek:-)
2023. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!