Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt kolléganőmnek akivel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt kolléganőmnek akivel 2 évvel ezelőtt dolgoztunk, aki tőlem 2x idősebb volt oda volt értem nagyon,de nem akartam kikezdeni vele, mert munkatársak voltunk. Gáz lenne ráírni most, hogy nem -e lenne benne egy szeretői viszonyba?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 04:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha már nem vagytok munkatársak, akkor szerintem írj rá nyugodtan. Nem vesztesz vele semmit. 😊
2023. júl. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De két éve nem is beszéltünk
2023. júl. 15. 04:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma. Ha tényleg odavolt érted, akkor könnyen lehet, hogy még mindig kapható pár dologra. Ha jóban voltatok, nem lehet akadály, hogy két éve egy szót sem váltottatok.
2023. júl. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld ki de szerintem màr van màs neki ...
2023. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom…ha rám írna valaki, aki 2 évig nem keresett, és most megkérdezné, hogy megdughat-e csak lazán, úgy elzavarnám, hogy ihaj😂

Valamiért úgy sejtem, hogy mikor odavolt érted, akkor sem szexkapcsolatra vágyott, főleg nem 2 év érdektelen hallgatás után…

2023. júl. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Férjes asszony most is! Amúgy írtam neki egy hónappam ezelőtt elég kedvesen válaszolt
2023. júl. 15. 06:28
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Kedvesen szoktunk válaszolni egy régi kollégának…

Egyébként ha még házas is, nem lehet, hogy a szimpla kedvességet félreértetted?

Milyen egyértelmű bizonyítékok vannak arra, hogy odavolt érted?

2023. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, eléggé vágyakozva nézett rám
2023. júl. 15. 07:24
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Na és akkor megkérdezted? Vagy meg fogod?

Engem bevallom nem tüzelne fel ez a szöveg, bármily vágyakozó tekintetem is volt két évvel ezelőtt.

2023. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert 2 év után próbálkozom az baj?
2023. júl. 15. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!