Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek apakomplexusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek apakomplexusom van? Szóval van egy férfi aki tetszik de idősebb tőlem, ez sok korkülönbség szerintetek? A barátaim nagyon nem nézik jó szemmel...20l 33f

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Fhú...

1. Normális körülmények között nem a barátaim kedvéért kezdek párkapcsolatba, hanem azért, hogy én jól érezzem magam olyasvalaki mellett, aki meg jól érzi magát mellettem.

2. Egy normális barát örül a boldogságomnak.

3. Apakomplexus ez csak 13 éves apák körében lehetne.

2023. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Az apakomplexus arról szól, hogy a döntéseket átadod neki, felelősséged alig van, nevel, formál, dicsér, büntet.


Ez lehet akár csak 3 év korkülönbséggel is...


45/F

2023. szept. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Elég határeset, de ha nem annyi agyad van mint a korosztályodnak, akik egy readyplayeroneban élnek akkor nem lesz baj.
2023. szept. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Garantaltan az van
2023. szept. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Orok kerdes, hogyha valaki egy egyenloylen kapcsolatba kezd, akkor megszivja, vagy sem. Ez nem a 18. szazad, ahol ez egyenesen elvart volt. Az eltero fejlodesi szakasz sokkal kenyelmesebb is lehet, hiszen az o twpasztalata segithet egy csomo problema megoldasaban, ellenben garantaltan fel fog dobni egy csomo olyan problemat, ami egy egyenlo felek kozott nem letezne, vagy csak marginalisan.
2023. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mások véleménye ha így jó neked ! Nem a baratnőd lesz vele hogy mennyire passzoltok !
2023. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vagy vele vagy a barataid? Csereld le a garniturat, ha amúgy a kapcsolatod meg tenyleg jo... Nalunk is volt akiktol megvaltam, (pedig o lenyegesen idősebb mint 33). Akitol meg nem valtam meg, de nem tetszett neki, ők úgyis kikoptak. Az oreg meg még mindig itt van. Ennyit erről. Csináld azt, amit szeretnél, és azzal, akivel jól érzed magad. 13 év nem nagy korkülönbség, lehetsz olyan 20 éves is, aki már évek óta dolgozik, a 33 éves meg lehet olyan, aki kesei huszoneves koraig egyetemen bohockodott. (amivel nincs persze baj) Osszenottok. (Mi már nem fogunk tudni)
2023. szept. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!