Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik találkozón ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik találkozón ideális csókolózni?

Figyelt kérdés
Ami se nem túl korai, se nem túl késői.

2023. szept. 13. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Helyzettől függ meg kémiátol nem napok számàtol.
2023. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet megmondani. Akár már első randin is ha úgy alakul
2023. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha megvan a kémia, 10 perc után sem érzem korainak. Ha nincs, akkor meg mindegy, mert valószínűleg nem fogom akarni sehogy sem…
2023. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Helyzetfüggő és személyfüggő. De amíg nincsen benne elég tapasztalatod, addig szerintem nem igazán fogod érezni, hogy mikor lenne ideális.


Én pl. lassan haladtam a barátnőmmel, mert nekem sem volt sok tapasztalatom, meg neki sem.


3. randink végén öleltük meg egymást először, 5. randink végén csókolóztunk először, de az is még ilyen kis visszafogott volt. Most meg olyan szenvedélyesen képes megcsókolni, mintha a lelkemet akarná kiszívni a számon keresztül.


Csak arra akarok kilyukadni, hogy nem kell ezt túlgondolnod. A legfontosabb az, hogy olyan tempóban haladjatok, ami mindkettőtöknek kényelmes. Ha ez nagyon eltérő és beszélni sem tudtok róla, akkor az nem túl nyerő, de ellenkező esetben nem kell túlgondolni ezt.

2023. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányadik randin? Ha az első randin nem csókkal búcsúzom akkor nem is lesz folytatás. Mondjuk vannak türelmesebb férfiak is nálam, de egy csókba nem halt még bele senki. Az első szex az már egészen más kérdés, ott volt hogy 6 hónapig vártunk.
2023. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!