Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak, hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, hányadik találkozón ideális az első szex? Mi az a "várakozási határ", amitől már nem számít a nő könnyen kaphatónak, de elérhetetlennek sem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
akkortól, mikortól ismerem, tudom mire számíthatok részéről hosszútávon.
2016. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előbb mondjuk ki, hogy egy pár vagyunk. utána mehet.
2016. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sok online beszélgetés volt már, akkor első randin szex, egyébként a másodikon vagy harmadikon, de ideálisabb a harmadikon.
2016. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem már az első találkozón ideális a szex...Az, hogy ki "könnyen kapható", és ki nem, az NEM attol függ, hogy hanyadik alkalommal teszi szét a lábát a hölgy, hanem attol függ, hogy HÁNY PARTNERE VOLT MÁR előttünk...Szóval ha én mondjuk tudom egy hölgyröl, hogy előttem mondjuk elfogyasztott már vagy 20 ürgét legalább, az olyan hölgyet akkoris a "k...va" kategóriába szoktam tenni, ha még a 30-ik talákozón se lehet leimádkozni róla a bugyit...És fordítva...Hiába fektetek meg egy hölgyet mondjuk 15 perc alatt, ha nyilvánvalóan látszik az, hogy még nemis volt férfivel előttem,vagy legalábbis erényes hölgynek ismerem az illetőt, akkor az ilyen hölgyet én mindig mélységes tisztelettel szoktam kezelni, és értékelni szoktam azt, hogy bár NAGYON ERÉNYES A HÖLGY, de VELEM kivételt tett mégis AZONNAL...
2016. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ nálam, hogy mit gondolok egy nőről, hogy hányadik alkalommal történik meg az első szex.

Ha csak szexre megy ki a játék akkor pár hét után is ugyanúgy elhagyhatom ha nem kell másra.


Ez egy általános hülyeség amivel átmosták az emberek agyát, hogy jujjj első második harmadik randin nehogy lefeküdj vele, mert jujj könnyűvérű rib**ancnak néz... utána is együtt maradhattok évekig, a végletekig, nincs abban semmi h most elsőre szexeltek.


mármint részemről.

2016. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz ezzel, én azt tanácsolom!!

Van, akit nem zavar, ha első randin szex van, velem is előfordult már, és összejöttünk a sráccal, ugyanakkor volt olyan is, aki lelépett utána, mert azt hitte, hogy mással is azonnal lefekszem...

Szóval mindenképp várj 3-4 randit.

2016. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!