Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról a férfiról, aki megsértődik, ha a nő nem hívja meg randira?

Figyelt kérdés
Csak egy csokiról van szó, vagy fagyiról, kávéról, szóval nem nagy összegről.

2023. szept. 13. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Vicces.
2023. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül fog maradni. Aki ilyenen megsértődik az egy hisztis p*csa akkor is ha férfi. Ha amúgy nem volt előre megbeszelve hogy ki fizet, akkor végképp nincs oka sértődni. Amúgy az fizet, aki randira hívja a másikat. Ha a pasi elhív randira aztán megsértődik hogy nem fizetem az övét is, az az abszolút vicc. Kifizetem a sajátom aztán lépek.
2023. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Kiröhögném. Lehet maradinak fogtok tartani, de én akkor tudok felnézni egy férfire ha van kiállása és oda mer hozzám jönni randit kérni. Nemhogymég én hívjam el, nem azért mert nem merném, egyszerűen nem érezném magam nőnek a szituációban... tudoom, a mai világban már teljesen természetes ha a nő szedi fel a férfit, de én ebből ki szeretnék maradni
2023. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ki ez "a nő"?

A példádban említett pasas randon nőkre sértődik meg, amiért nem hívják randira? Vagy hogy?

2023. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok. A nők 120 év alatt kvázi rabszolgákból ma már karrierista milliárdos cégvezetők is lehetnek, de még mindig nemhez kötött, hogy ki fizesse a kávét, és nyilván a férfi. Semmi logika nincs benne :D
2023. szept. 13. 19:24
 6/18 anonim ***** válasza:
Van benne. Első válaszoló vagyok, nőtől ugyanolyan viccesnek tartom, ha megsértődik, mert nem hívják el randizni. Mégis mire fel?
2023. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5: a #4-es kérdésre mikor válaszolsz?
2023. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Nem random nőkre, nyilván egy randira nem vadidegenek járnak...
2023. szept. 13. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk alapból nem értem, hogy mire föl lehet azon megsértődni, hogy nem hívnak randira. Elhangzott valaha is erre vonatkozó ígéret???
2023. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, pl. első 2 randin úgy lenne korrekt, hogy mondjuk egyszer a férfi, másodszor a nő fizet, de ha a nő mindig elvárja a meghívást, az simán zavarhat valakit, amikor már nincsenek anyagi különbségek férfi-nő között. Nekem pl. ezzel van problémám.
2023. szept. 13. 19:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!