Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehettem ennyire idióta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ennyire idióta? Tőlem hülyébb? Voltál már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A sztori:

kb egy éve, csak "felnéztem" egy társkereső oldalra. Nem vagyok híve ilyeneknek, de csak érdekelt hogy milyen csajok vannak. Nézegettem a képeket, ez nem igazi, lopta a képet stb. Mikor odaérek egy másikhoz: hú, ez nagyon szép csaj. Egyből "beleszerettem". (már ha egyáltalán képről belelehet valakibe) És utána mikor mentünk bulizni sok csajt elhajtottam, hogy nekem ez kell akit neten láttam stb. Aztán pár hete kiderült, hogy csak egy topmodell volt, kamu volt az egész. Hogy lehettem ilyen hülye? Én is gondoltam erre, de nem akartam elhinni. Komolyan mondom, legszívesebben lelőném magam, hogy ennek bedőltem. Majd 1évig olyan nőt szerettem, aki nem is létezett.

Am. 18vagyok, de ezek után megkérdőjelezném, hogy agyilag mennyi is..


2010. okt. 17. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
most mit vársz? azt h megerősítsük h hülye vagy?
2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményt várok.
2010. okt. 17. 12:09
 3/5 anonim válasza:
18 évesen ez simán belefér, főleg 17.. mert ugye akkor kezdődőtt. Minden fiatal szerelmes ismert emberekbe, sztárokba , álmodozik, stb. Aztán idiótának tartja magát, később meg már csak mosolyog rajta, ahogy az évek telnek és öregszünk. ennek az életkornak ez még természetes életkép szakasza.
2010. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de én soha az életbe nem "álmodoztam" ilyeneken. Én nem tudtam, hogy ki is, hanem úgy tudtam, hogy ő tényleg egy átlagos csaj.
2010. okt. 17. 12:16
 5/5 justice87 válasza:
Semmi baj veled szerintem,csak szeretnél magadnak egy szép és csinos barátnőt :) Ez természetes emiatt ne aggódj ;)
2010. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!