Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad nőként találkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad nőként találkozást vagy szexet kezdeményezni ?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy eseményen egy férfival aki nálam sokkal idősebb és akkor úgy láttam hogy tetszettem neki (közel jött hozzám, viccelődött, sokat nevetett és próbálta a figyelmet magára terelni és persze sokat nézett). Sajnos egy alkalommal nem úgy reagáltam a közeledésére, amit úgy értelmezhetett (szerintem), hogy nem akarok tőle semmit sem (többen beszélgettünk és egyszer csak nagyon közel lépett hozzám és a szemem sarkából láttam hogy rám pillantott és hosszan figyelt). Ez a reakciója nagyon váratlanul ért és sajnos úgy reagáltam rá hogy nem reagáltam. Nem léptem távolabb viszont nem néztem rá. Később úgy éreztem hogy neheztelt rám, kerülte a szemkontaktust és a viselkedése is visszafogottabb, hűvösebb lett. Érdemes így a megismerkedés után három héttel írnom neki, vagy inkább hagyjam. Nem is tudom mit tegyek, szívesen megismerkednék vele mint férfival. Mit gondoltok erről. Nem mondanám magam egy pasifaló nőnek, viszont más opcióm nincsen. Ő nem tudja az elérhetőségemet.

Én 32N, Ő 64F



2023. szept. 22. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.
2023. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen szabad mind kettő.


U.i.: az apád lehetne biztosan ez a jó 5 lét?

2023. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam már én is, de a kisugárzásában és a viselkedésében egy 40 év körüli férfit érzek.
2023. szept. 22. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, de ő is elutasithat, erre azért készülj fel.
2023. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nokent azert sokkal tobb opciod van a szexre.


En vagyok a sansztalan ebben 37 eves srackent... :D

2023. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
Ciki és kínos ez a kérdés nagyon, de nem amiatt, hogy nőként kezdeményeznél egy férfinál, hanem az óriási korkülönbség miatt ciki. Barátnőidtől kérdezted ezt a témát már?
2023. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
persze hogy szabad a korkülönbség egyébként mamár nem számít
2023. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan nem lesz belőle baj.

én 28 vagy ha nem jön össze keress meg :)

2023. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!