Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit cselekednél, ha újra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cselekednél, ha újra és újra találkozások után a férfi aki tetszik még mindig nem kezdeményez kontaktust?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan helyzet, amiben nem lett kimondva az, hogy randiról van szó, egyszerűen csak találkozást kezdeményezett a férfi, de nem volt egyértelműen megmondva, hogy itt most többet akar-e, vagy csak baráti jellegű.

Eltelik első alkalom (kettesben), aztán második találkozás, harmadik találkozás...

és nem történik semmi. A kémia mondhatni tökéletes, a két fél teljesen jól elbeszélget és úgy tűnik megvan a kölcsönös vonzalom, bár egyik fél sem tudja a másikról, mit érez konkrétan. De a férfi nem tesz kezdeményezést, pedig a nő már nagyon várná. Nem egyértelmű, hogy nem akar semmit, vagy akar, csak ennyire lassan lép, hogy még három tali után sincs semmi.


Te a nő helyében hogyan cselekszel? Kulcsszó: akarod ezt a pasit.



2022. nov. 3. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Várok egy darabig, hogy kezdeményezzen, de ha sokáig nem teszi, akkor ez egy veszett ügy és hagyom.
Ha megvárakoztat, akkor apró jeleket adok neki, hogy jöjjön. Ha ebből sem esik le neki, elengedem.
Ha megvárakoztat, akkor először apró, majd erős jeleket adok neki, hogy jöjjön. Ha ezzel sem kezd semmit, elengedem.
Ha megvárakoztat, és a jeleket sem veszi, akkor előbb-utóbb kezdeményezek én.
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idősek a felek?
2022. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
-5. Átvennèm az irànyítást. Ha nem vevő rá, akkor legalább nem lenne időhúzás. Plusz könnyebb is lenne elengedni.
2022. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem jönnek be a szerencsétlenek. Rég kiábrándultam volna
2022. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Akar a fickó (különben nem lett volna már 3 randi), csak túl tugyimutyi, mulyamálé a csajozásban. Ha te mozdulsz rá feloldódik, de neked kell eldönteni hogy akarod-e tutujgatni vagy sem.
2022. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit aztán ha semmi sem történik akkor nyíltan kérdezz hogy akar e valamit vagy sem.beszéljétek meg.mert szerintem sokáig nem érdemes húzni a dolgot.Lehet csak bizonytalan és nem mer lépni.
2022. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!