Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a hülye, ha mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, ha mert attól félek, nem fog belém szeretni, azon gondolkodom, hogy inkább ne találkozzak vele többet?

Figyelt kérdés

Eddig jól alakul, szex az nagyon ott van, közös programok vannak, főz nekem sokszor meg odafigyel rám, mondta hogy ő komoly kapcsolatot akar stb. Szóval a viselkedése nem gyanús.

Együtt vagyunk (beszéltünk erről) de nem nevez így, hogy a barátnője vagyok ez mondjuk fura.

Szüleinek mesél rólam (láttam is meg telefonban is hallottam) meg be akar mutatni szóval lehet nalam van baj a toronyban.

Július végén volt az első randi, hétvégén sokat együtt vagyunk, meg hétköznap is legalább 1x együtt alszunk.

Szóval nem régóta tart csak én meg annyira nem akarok pofára esni, hogy kb azon gondolkodom lehet be kellene fejeznem vele, mert ha pár hét vagy hónap múlva kiderul, hogy ja hat nem szeretett belém és hagyjuk az egészet, az nagyon rosszul érintene.

(lehet ebben konzervatív vagyok, en nem szeretem először mondani a szeretleket).


Ne küldjetek el a francba légyszi, szóval azért csak kulturáltan, elég rossz kedvem van most, amúgy is egy szorongó típus vagyok. (Neki nem mutatom ezeket amiket leirtam, nem traktalom vele!)

:(

Előző kapcsolatomban pl 1 hónap után már mondtuk hogy szeretlek és több éves dolog lett belőle, szóval nem tartalom nélkül hangzott el.


Én vagyok a nő



2023. szept. 25. 01:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd meg mit érez..

Csak egy ötlet.

2023. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kézen fogva igen, de mondjuk azt kb a második randitól, szóval lehet nála nem mérvadó 😅


Hat így rákérdezni bevallom nem mernék egyelőre.

2023. szept. 25. 06:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Mér nem mersz? Ne viccelj már...gondolom nem 15 éves vagy.
2023. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk jogos. Ha valaki ilyen kérdéstől frászt kap és lekoptat ezek után, akkor jobb is..
2023. szept. 25. 08:11
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem mernek az emberek egymással kommunikálni, helyette elméleteket gyártanak, agyalnak, lehetséges forgatókönyvet gyártanak?


A pasid szeret boldog veled és nem másra gondol. Elcsépelt dolog a szeretet nyelv de nektek ez totál más, neked lehozhatják a csillagokat is ha nem mondja hozzá h szeret akkor dobnád, mert xy igaz h bántalmazó kapcsolatban él de legalább mondják neki h szeretlek. Kicsit ess már le a magas lóról és vedd észre a valódi érzelmeket felszínességed mögött

2023. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki szeret, az kimondja, én nem hiszek ebben, hogy jaj nehezen mondja ki valaki. Szerintem az akkor van, ha valójában csak elvan veled. Persze ez csak az én véleményem, lehet hogy nem helstálló.
2023. szept. 25. 08:42
 17/19 A kérdező kommentje:
helytálló*
2023. szept. 25. 08:55
 18/19 anonim ***** válasza:
9%
Hasznalgat..
2023. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, a 16-os kommenteden hangosan felröhögtem.

Koptasd le ezt a fickót, jobbat érdemel nálad.

Te meg várj addig, míg egy szélhámossal összeakadsz, aki naponta ötvenszer fogja mondani, hogy így szeret, úgy szeret - és közben úgy ki fog használni és/vagy meg fog csalni, hogy a körülötted élők csak a fejüket fogják majd. De te bele leszel bolondulva, hiszen annyiszor mondja, hogy szeret...

Van, akinek nem kell a boldogság, hanem az átverős férfiak kellenek neki. Hát, vannak ilyenek is szép számmal, biztos neked is jut majd egy.

2023. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!