Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapaszatalt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapaszatalt már valaki hasonlót? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés lesz de normális válaszokat kérek!

Tényleg van olyan férfi aki csak a barátnője, felesége mellett mer nézni egy nőt? Mer közeledni ahoz aki tetszik neki ? Pl Értem ez alatt hogy egy pasi csak a párjával jön be a boltba de a boltba téged néz szemmel követ de egyedül nem jönne be magától



2023. szept. 27. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint létezik. Azért nem megy be egyedül, mert nem akarja megcsalni, úgyhogy ne keríts nagy fenéket az egész nézegetésnek, elvégre hűséget fogadott és nem vakságot. Mindenesetre úgy gondolom hogyha netalántán nem bírna magával és beszélgetne veled inkább flörtölős stílusban dobd fel a nejének, gondolj arra, hogy neked se esne jól fordított esetben.
2023. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Lehet velem van a baj, de nem igazán értem mit akartál kérdezni.

Az a kérdés, hogy miért csak a párja mellett mer megnézni valakit egy pasi? És hogy ez esetben ha a férfi meglát valakit aki tetszik neki, mer e közeledni az illető felé, mikor ott van a párja?

Amennyiben tényleg így értetted régen nem olvastam ilyen hülyeséget.

2023. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Tiszta tré lenne nőzni menni egy boltba🤣
2023. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem a kérdést. Hogy a párja mellett másokat is megnéz, vagy mi a probléma?

Hűség, nem vakság, tudod.

2023. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en ertem, de ez egy ertelmetlen kerdes

nem az a baja, hogy megnezi a masik csajt, hanem azt, hogy csak akkor nezi meg, amikor ott van a normal csaja mellette. ilyen pasi nincs vagy ha van, akkor nem pasi csak valami szub papucs luzer


egy aktiv hetero inkabb NEM megy be abba a boltba a felesegevel, ahol jo csajokat lehet nezni :D vagy amikor ott a felesege, akkor kevesbe feltunoen bamulja az elado csajt. szerintem.

2023. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ennek a pasinak állítólag tetszem nem mer közeledni de a párja mellett meg igen úgy gondolná akkor kevésbé figyelve van Mit csinál vagy nem tudom bátrabb mint egyedül
2023. szept. 27. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

ha igy is van, kell neked ilyen anyamasszony katonaja?

amugy nincs igy -szerintem

2023. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!