Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak tapaszatalatai érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tapaszatalatai érdekelnek. Mi volt a legrosszabb dolog, amit párkapcsolatban egy nő megcsinált veletek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Mi a kérdés? Az, hogy mi esett nekem a legrosszabbul vagy mi volt a legnagyobb disznóság? Utólag bármelyik húzás érthető, akkor is, ha a megtörténtekor rosszul esett.


Amikor az első szerelem véget ért, az volt a legrosszabb. Akkor megértettem, hogy ez benne van a kapcsolatban. A következő szerelmemnél már nem volt akkora probléma.


Amikor először megcsaltak, az nagyon rosszul esett. A következő kapcsolatoknál, ha ilyen történt nem esett annyira rosszul. Ha mostanában néha megcsalnak, már nem is érdekel. Ez nem redflag nálam.


Volt mikor pénzzel nyúltak le, tudom, hogy azért, mert nem volt más lehetősége. Haragudtam, de megértettem. Mostanában inkább én adok, ha úgy érzem, hogy nem mer kérni.


A lényeg a fejlődés. A másikat mindig figyelni kell, akkor kevesebb meglepetés ér.

2022. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer a kocsiajtómat, persze csak véletlenül, nagyon odabaszta egy korláthoz. Na, hát az nagyon megviselt. :D
2022. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
#3 + és nem ütötted meg 🤝
2022. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Az érzelmi zsarolás. Sok mindent megértettem, de ezt sose fogom.
2022. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 Mi az az érzelmi zsarolás nálad? Nálad ez hogy jött ki?
2022. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Folyamatos szexmegvonás.
2022. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

5:

Pl. Amikor neki menni támadt kedve, és nekem nem, de a kedvéért mentem, akkor puffogott, éreztette velem, hogy milyen sz@r ember vagyok már. Szex is csak akkor volt, amikor neki volt kedve.

2022. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mikeXxX ***** válasza:
81%
Hazugság mindig mondtam is neki hogy hányok tőle de èreztem is hogy hazudik ès igazam is lett csak azt nem èrtem akkor meg mièrt akart mègis velem lenni ès mièrt írogatott utána is a kèpeim alá !
2022. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Folyamatosan, évekik, kb 10 évig anyagilag teljesen lehúzott.

Én dolgoztam, güriztem, ő meg elköltötte, sokszor hülyeségekre, értelmetlen dolgokra.

2022. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
Az első komolyabbnak mondható kapcsolatom egy, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott, nálam két évvel idősebb csaj volt. Meg is tett a szépségért mindent, többet is mint kellett volna. Jószerivel mindent annak vetett alá. Smink nélkül még csak nem is mutatkozott előttem, és az együttlét után képes volt rögtön felugrani, megigazítani az arcát.
2022. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!