Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a szomszéd osztályban aki tetszik nekem. Hogyan szólitsam meg?

Figyelt kérdés
Úgy hogy legyen nála esélyem.
2010. okt. 17. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia cica, van gazdád? :D
2010. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Nem akarok kreténnek bemutatkozni.
2010. okt. 17. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

:P ez jó volt..


jó szitu az ha van büfé a sulitokban akkor oda mész te is amikor ő is ott van és akkor vaamit mondasz neki.. pl:-ahhww úgy ennék egy csokit.. te mit veszel? vagy ha ugyan abból a tantárgyból ugyan az a tanárotok akkor kérdezd meg h irtatok-e már ebből? mert mi még nem.. (ha igent ond akkor megkéred h mondja el h miből...) és akkor elkezdesz beszélgetni vele..


de sztem ha rámosolyogsz és ő is rád akkor csak valamit improzz..! de majd a helyzet adja magát! ;)

2010. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudd meg a nevét, pl: Anita és odamész hozzá: "Anita igaz? Szia, lesz egy buli, örülnék, ha te is ott lennél." Mondjuk ez esetben nem árt rendezni is egyet:)
2010. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek tök jók, vagy ha lesz valami suli disco az is jó. Csak légy "bátor" :D
2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagymenőnek álcázva magad menny oda hozzá! Így szólítsd le: De Szexhiányom Van! neked nem? ha igent mond akkor neki is az van
2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ahogy olvastam,gondoltam beírom majd ezt a " Szia Cica,van gazdád?" dolgot,de látom már valaki lelőtte a poént.. :(

Amúgy menj oda dumálgassatok és majd jön magától a dolog

18/L

2010. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte:


Szia! A gyakorikerdesek.hu segítségével szólítottalak most meg...

2014. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Call her on her name. People love to be called on their names!
2019. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!