Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a szomszéd lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a szomszéd lány hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új társasházba és egyzser bekopogtam a szembe lévő ajtóhoz kölcsön kérni egy karton dobozt és lám egy olyan gyönyörű lány nyitott ajtót hogy ott helybe megkértem volna a kezét.Csak hebegve habogva mondtam hogy van kartonotok itthon: ..... ő elmosolyodott és csak anyit mondott a pincébe van lejössz velem? lementünk adott egy dobozt. Azóta úgy megszerettem h mindig őt figyelem teljesen rá kattanttam nagyon csinos és szép, úgy örülnék ha ilyen barátnőm lehetne. 13 /F
2010. ápr. 25. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szervezhetnél vmi bulit amire őt is áthívhatnád, aztán ha már összebarátkoztatok könnyebb hozzá közelebb kerülni
2010. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de cuki vagy:)ez biztos ilyen szerelem első látásra feeling,hát nem tudom esetleg kopogj át hozzá párszor és hívd el sétálni,fagyizni vagy akárhova.Vagy szerintem még az is jó ötlet hogy megkéred hogy segítsen pakolni,vagy nézze meg hogy haladtok a pakolással,vagy egyszerűen csak beszélgessetek,elvégre a szomszédoknak illik azért megismerniük egymást:)
2010. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, hívd el sétálni, fagyizni, most már tök szép idő van. csak ne halogasd sokáig.
2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni, hogy mennyi idős a lány. :)
2010. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár csak nekem is ilyen szomszédom lenne! Nekem csak 2 öregasszony jutott, akik rendszeresen beöntik a kapun a kajamaradékukat, mert hogy a kutyám úgyis megeszi. Egy szart eszi meg, mindig én dobom ki :@


Hogy a kérdésre válaszoljak, sztem hívj el pár havert szalonnát sütni (téglából kirakhatsz egy sütőt egyhasználatra) és köztük legyen ő is, és dumáljatok sokat. Vagy hívd el fagyizni, sütizni, sétálni, akárhova. Ja és ha ismered már akkor ha olyan, a kaland végén akkor kérj tőle egy puszit, a csajoknak ez úgymond "cuki". Nekem bevált!


14f

2010. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah meg varosba laktok?
2010. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő is 13 éves és városba lakunk :)
2010. ápr. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!