Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne zavarjon ez a tény? Vagy nagyon semmit?

Figyelt kérdés

Olyan eset fordul elő mostanság velem, hogy ismerkedek egy lánnyal. 16 éves vagyok és még az osztálytársaim soha nem láttak engem lánnyal, mint a barátnőm (igaz még akivel ismerkedek sem az ...). Ennek következtében, mivel engem nem így szoktak meg, hogy havrokkal lógok, ha meglátnak vele pl. a sulifolyosón beszélgetni, akkor beszólogatnak, b*szogatnak ...

Ezt szokás szerint a nagyobb szájú, vagány srácok csinálják ... Nincs nekem gondom velük, mert nagyjából mindenkivel jóba vagyok meg nekik sem velem, aki kicsit csendesebb, de nem magányos, sok barátom van, stb. csak egyszerűen nem vagyok olyan, hogy feltétlen a középpontban akarok lenni.

Most mivel ezt látják, nyilván fura nekik vagy csak irigyek lennének ? Engem eléggé zavar ez a tény! Valamit próbáljak tenni vagy csak egyszerűen engedjem el a fülem mellett ?

Ez nem gyakori, meg durva, csak néha-néha odaszólnak ...


2010. okt. 18. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Kis javítás: *mivel engem nem így szoktak meg, HANEM, hogy haverokkal lógok, ha meglátnak vele pl. a sulifolyosón ...
2010. okt. 18. 13:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, majd kinövik.Ez megszokott a fiatalok körében, csak beszologatnak, jopofáskodnak, semmi több.Lehet irigyek,de lehet csak egyszerűen szórakoznak.Nem kell komolyan venni.Ez nálunkis így volt,de idővel elmúlik.
2010. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

...és akkor még csodálkoznak, hogy utálom az embereket...xD:D


Komolyra fordítva a szót...LE KELL SZARNI, MÁSOK MIT MONDANAK/GONDOLAK RÓLAD, csak az számítson, Te hogy gondolod...!

Amúgy az ilyenek meg csak szánalmasak...így élik ki magukat...

És tudom, hogy ez közhelyesen hangzik, de tényleg az a legjobb megoldás, ha leszarod őket...xD :D ;)

2010. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!