Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek biztonságos ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biztonságos ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Valakinek volt már jó/rossz tapasztalata? Mik a veszélyei?


Köszönöm előre is a válaszokat.

18/L



2017. márc. 29. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem. Ismerkedj az iskoládban, ahol tanulsz.
2017. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Itt ne ismerkedj inkább! Az iskola az jobb
2017. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

ITT????

Nézz meg pár kérdést a tied alatt, és rögtön képet kapsz, milyen emberek vannak itt:)

2017. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem qrvára veszélyes, mert az anonimitás révén simán lehet kamuzni vagy rosszabb esetben egy ismerősödbe futhatsz bele, ami atomciki. Igazából akkor lenne biztonságos, ha fb profilon keresztül lehetne belépni az oldalra így senki nem tudna kamuzni az adataival. Persze a képeit nem látnád, de a fontosabb profiladatokat (lakóhely, életkor, munkahely, nem) igen.
2017. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Én sok év gyakorizás után eljutottam arra a szintre hogy ha egyszer újra szingli leszek a "listámra" felkerül a kizáró okok közé hogy ha valaki kérdést szokott itt feltenni.
2017. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

Veled egyidős vagyok, de már 13 éves korom óta ismerkedem az oldalon. Akkoriban persze nem párkapcsolat szempontjából, hanem egyéb célokból ismerkedtem. Nagyon sok a megatív tapasztalat, de azért a kb 2 emberért megérte, akik normálisak. Egyébként a normális emberekre nehéz rátalálni, kb 1-2%-uk az.


Egyik exemet innen ismertem, ő egészen rendben volt. Sokat ismerkedtem férfiakkal élőben is, szóval elmondhatom, hogy annak ellenére, hogy látszólag itt több a lehetőséged ismerkedésre, azért élőben teljesen más hangulata van, sokkal az igazibb, jobb az egesz.


Ha párt szeretnél, legutolsó sorban ajánlom a Gyakorit.


18/L

2017. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

Hát én tapasztalataim ellenére inkább azt mondom, hogy ne itt ismerkedj! Elvétve található csak rendes, kedves, aranyos ember, akár lány, akár fiú. De van pár tényleg jófej:) Itt ismertem meg a barátom lassan egy éve, szóval van kivétel, de összességében pár ember maradt meg pozitívan:)

17/L

2017. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

kapcsolat szempontjából felejtős

több éve nem egy pasival találkoztam innen és végül kiderült, hogy azért vannak itt, mert az életben esélytelen lúzerek

1-2 értékes emberrel találkoztam innen, de nem mint potenciális párjelöltek

a veszélye annyi, hogy találkozol valami aberrált perverzzel, vagy ismerőssel esetleg

nálam nem egy olyan volt, hogy a pasi nem jött el a randira, erre nem tudok mit mondani

2017. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Olvass el pár kérdést és utána kérdezd meg magadtól úgy komolyan, hogy tényleg itt szeretnél-e ismerkedni..

Vannak normális emberek, de nem ők vannak többségben, nem erőltetném.

2017. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
"Biztonságos egy repülőgépből ejtőernyő nélkül kiugrani ?"
2017. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!