Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagymellű rendőrnővel randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű rendőrnővel randiznátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Pfuj, nem, R E D Ő N Y nővel esetleg..
2023. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem, rendõr, börtönõr vagy jegyellenõr nekem eleve kizáró ok.
2023. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Vannak foglalkozások, amik kizáróak nekem. rendőr, ügyvéd, végrehajtó, orvos, prosti,
2023. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

"Postás, rendőr, vasutas" a 3 legsuttyóbb meló apám szerint :D


Szerintem sokkal inkább vőfély, újságíró, futár-kézbesítő. Mindkét nemre értve, mindhárom állásban pénzéhes, a semmire is pénzt kérő emberek vannak.


A vőfélyek 100 éve még sértésnek vették volna a pénzt, az újságírók jellemtelen emberek akik a hazugságot előadják igaznak, a futárok pedig az alapszolgáltatásért is borravalót várnak.

2023. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

4, na ez a különdbség köztünk. Te alulfizetett munkákat nézel le.


Nekem azzal van morális problémám, ha valakinel az a foglalkozása, hogy mások életét keseríti, nyomorítja meg.


Ha valaki suttyó melót végez...kaphat jobbat.


De ha egy munka direkt arra alapszik, hogy nincs meg benned az az alap empátia...pláne, ha ehhez még tanult is, nem szükségbõl kényszeredett rá... Na az nem egy olyan személyiség, akivel én bármilyen sorsközösséget vállalnék.

2023. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

5.


Pont, hogy túlvannak fizetve a vőfélyek, újságírók és a futárok is. (Ez utóbbinál a láthatatlan jövedelem nagyon magas)

2023. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Perszem, de csak akkor ha nincsenek ilyen szokványos rendőr komplexusai a hatalma miatt stb.
2023. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
A börtönőr vagy a rendőr mitől nyomorítja meg mások életét?
2023. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

8.


Beviszi/Nem engedi ki az aranyos bűnözőket a böriből :( Milyen gonosz ember képes erre?

2023. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Arra az aranyos bűnözőre gondoltál, aki 200 ft-ért megölte a nagymamádat, a gyerekedet meg szexuálisan molesztálta? Sarkalatos példák, de remélem, érhető vagyok. Aki börtönben van, az nem aranyos és nem véletlenül került oda.
2023. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!