Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadadnátok a hírt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadadnátok a hírt, ha a lány akivel randiznátok, az első pár randi elején közölné, hogy jelenleg HPV fertőzéssel küzd?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Tök normális, aranyos, kedves. Mondta, hogy nem nagyon mert és akart ismerkedni,mert kicsit szégyelli, hogy elkapta ezt a vírust. Valószínűleg a volt barátja fertőzhette meg ezzel és nem igazán akart ismerkedni, míg ki nem gyógyul ebből, de mivel szimpatikusnak vélt, így kivételt tett. Viszont hozzátette, hogy úgy tartja korrektnek, ha az elején elmondja, mert 1. nem szeretne megfertőzni, 2. meg szeretne gyógyulni és nem akar pingpongozni ezzel egy párkapcsolatban és hozzá tette, hogy megérti, ha emiatt hátat fordítok Neki. Eléggé viszontagságos volt az elmúlt pár hónapja, mert minden nemibetegségre tesztelték emiatt és volt pár álmatlan éjszakája. Megmondom őszintén, hogy nagyon meglepett, de utána olvastam és igazából semmilyen előítéletem nincs egyelőre, csak még soha nem voltam ilyen szituációban. Ti mit szólnátok hasonló helyzetben?

2023. okt. 4. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
A volt férjemet nem zavarta ez a kapcsolatunk legelején. Ugyanígy közöltem vele, nem csinált belőle gondot (alacsony kockázatú vírust mutatott a teszt). Szinte minden nőnek van HPV-fertőzése amúgy.
2023. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Olvasd el ezt: [link]


Igen kicsi az esélye, hogy valaki élete során legalább egyszer ne kapja el valamelyik típusát.

2023. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Értékeld, hogy elmondta és használjátok gumit, ha arra kerül a sor, egészen amíg meg nem gyógyul teljesen. De be is oltathatod magad ellene. (Akkor is használjátok azért gumit gyógyulásig.)
2023. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Amit az elsők leírtak 👍

Plusz mennyire korrekt már a csaj, hogy ezt a 0. km-nél bejelenti. Tisztelet neki.

2023. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is utánaolvasnék. :-)


Nézd, engem ez érdekelne:

1. Mennyi ideig nem lehet szexelni?

2. Mivel jár ez az ő számára hosszú távon?


Ha 2. kérdésre az a válasz, hogy kikezelik és semmi következménye nem lesz, akkor ez a kérdés kipipálva.

2023. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te is menj el egy szűrésre, mert tudtod nélkül is benned lehet, aztán pingpongoztok egymás között.
2023. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Oltassátok be magatokat mindketten HPV ellen, te is! Valószínű, hogy pár hét, max hónap után eltűnik belőle, addig használjatok óvszert.
2023. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Igazabol azt nem ertem h miert csak a lanyokat oltjak... Oke nekik vannak tuneteik a fiuknak nincs. De pont az oltatlan fiuk miatt terjed a fertozesert eszukben aincsen tesztelni vigyazni ...
2023. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
A HPV virust, egy wc deszkáról is összeszedheted. Az a kérdés, hogy a szervezeted mit kezd vele! Van akinél okoz gondot, másnál nem!
2023. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#8! Suliban a fiúkról is nyilatkozni kell, hogy kérik-e.
2023. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!