Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/199 anonim ***** válasza:
82%
Drogos drogossal tegye magát, ez a véleményem.
2023. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/199 anonim ***** válasza:
37%
Figyelj drogos srác, hogy értsd: A DROG MEG FOG ÖLNI. Minden drogos fiatalon meghal. Nincs nyugdíjas drogos. MEG FOGSZ HALNI, érted? Felfogtad? Egy életed van, s azt arra használod, hogy egy szippantás után hülye legyél pár óráig? Remek terv.
2023. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/199 anonim ***** válasza:
33%

Nekem erősen attól függene, hogy milyen drogról van szó... Alkoholfüggést pl nem tolerálnék (megjegyzem, a bulizgatás nem egyenlő alkoholizmus), a füvezéssel / gombázással / LSD-vel viszont nincs problémám, amíg az illető nem viszi túlzásba.


Szóval nálam azért árnyalt ez a kérdés, de kokain, MDMA, ecstasy, amfetamin, ne adj isten heroin biztos hogy nem férne bele.

2023. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/199 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. És pont azért drogozok, mert attól nem leszek hüly3. Az alkoholtól az vagyok, és nem szeretem a képszakadásos éjszakákat. De, van olyan hogy nyugdíjas drogos. Olyanokat is ismerek, akik 40 évesek, 20 éve intenzíven partydrogoznak és meg se látszik rajtuk. És mint mondtam, nem egy kattos vagyok aki szúrja magát, vagy minden reggel szívja a csíkot, hanem pár havonta partydrogot fogyasztok. Ha minden nap innék egy sört, az ezerszer rosszabb lenne mint ez.
2023. okt. 1. 18:46
 5/199 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem akarsz lecsúszni, akkor tessék rehabra menni és soha többet rá se nézni kábítószerekre! A speed miatt nem alszol, eszel, iszol, az Xtasy miatt szintén, mindkettő esetén az agysejtjeid meghaltak, infarktust kaphatsz... És meghalhatsz! Téged ez nem zavar? Ráadásul nem lesz elég, jön az LSD, amiről nem biztos hogy le tudsz jönni, átkattan, kokain, majd heroin. Az utolsónal nincs megállás.


Nézd meg a Requiem egy álomért Jared Letoval, vagy akármilyen más drogos filmet. Tenyleg nem felted az életed?

2023. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/199 anonim ***** válasza:
72%

Csak olyannal! 🤩


Anyámborogass... 😵‍💫

2023. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/199 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ 3-as. Te legalább nem vakon jársz.

Igazából főleg amfetamin és MDMA, de inkább amfetamin. Kokaint nem szoktam ,mert annak nagyon dúrva a pszichés függősége, és akkor tényleg elvesznék. Keményebb droghoz nem nyúlnék. LSD-re/Gombára kíváncsi vagyok, azt lehet egyszer kipróbálom, de attól nyilván nem leszek függő, és fizikai hatása sincs. MDMA szigorúan buliba, és akkor se eszem szét magam, fél bogyóktól egész estére elvagyok. Amfetamint Tavaly októberbe kezdtem, és sajnos akkor pár hónapig toltam, le is fogytam de mióta abbahagytam visszahíztam, azóta szigorúan akkor csinálom ha hazamegyek. Alkoholt nem sürün iszok, mert rémálmaimban sem szeretnék alkoholista lenni. A speed/bogyó az amit szeretek, meg néha fü de azt nem viszem túlzásba. De amúgy ez nem is köztudott rólam, nem olyan ember vagyok akiről mindenki tudja, kultúrált életet élek mindemellett.

2023. okt. 1. 18:51
 8/199 A kérdező kommentje:

Láttam a rekviem egy álomértet. ha 2-3 napig nem eszel semmi bajod nem lesz. És mint mondtam ez párhavonta fordul csak elő. Vizet mindíg iszok, hidratált maradok és miután jön a lejövő tele eszem magam vitaminokkal. LSDre nem lehet rákattanni, az nem alakít ki függőséget. Keménydroghoz meg soha nem nyúlnék, se kristály, se hernyó, se crack, se semmi hasonló gyilkos dolog.

Ahhoz, hogy szúrd magad alapból marhának kell lenni.

2023. okt. 1. 18:53
 9/199 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem írtad le, hogy milyen partydrog, pedig nem mindegy...


Nekem nem a droggal van bajom. Én is füveztem párszor és nem, nem lett belőlem a híd alatt haldokló fogatlan prosti, az engem mélységesen elítélő rokonom viszont kemény alkoholista. :D Ironic.


Ami gáz az a rendszeresség. Sajnos a drog nem olyan, mint egy finom süti vagy egy hátmasszázs. Közvetlenül az idegrendszeredre hat, és ha túlságosan hozzászoktatod a tested és a lelked, akkor már nem tudod leközni magad mással. Folyton azt az élményt fogod keresni, és ez hihetetlenül destruktív.


A sulinkban (elit gimi amúgy) sokan füveztek alkalmanként és nem lett semmi bajuk. Azok közül szívta meg egy-kettő, akik ebből rendszert csináltak.

2023. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/199 anonim ***** válasza:
29%

Egyelőre kultúrákt életet élsz. Mindegyik drogos azzal takaródzik, hogy ritkán szoktam és csak buliban. Miért hasonlítod össze a piát a droggal? Más lapra tartozik. Egyáltalán miért kell függőnek lenni? Nélküle olyan szar az életed, vagy mi?


"Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni."


Már függsz tőlük, idők kérdése mikor fogod magadat szúrni ha nem állsz le most. V

2023. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!