Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a nézete?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, mindaddig klappolt minden, míg nem mondtam el, hogy van valakim. (eléggé a végét járja a kapcsolat)

S aztán amilyen odaadó volt, annyira lett lerázó, és állítás szerint elvileg van is valakije. Mire véljem ezt?

Viszont a jelek ugyanúgy jönnek felőle, hogy érdeklem



2023. okt. 8. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, van egy olyan rossz erzesem, hogy nem troll vagy es halal komolyan nem erted.
2023. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hány ilyet ráztam le anno!
2023. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló nőt akar, és fel sem merült benne, hogy valaki úgy ismerkedik, randizik, hogy van valakije, és tízszer olyan rossz, hogy még csak nem is mondta, százszor olyan rossz, hogy a régebbi kedvesével sem egyeztetett, nem mutatta be neki és nem beszélték meg hárman, hogy ez minden résztvevőnek így megfelel.

Nos, legalább egyiküknek nem felel meg.

De talán még másképp is érezne, ha nem vertél volna át 2 embert.

2023. okt. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon... 🙄🤔
2023. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!