Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó első randi helyszínek/ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó első randi helyszínek/ötletek?

Figyelt kérdés

Kora húszas éveinkben vagyunk, egyetemisták. Egyelőre csak dumálunk élőben és Messengeren. Én lány vagyok, ő fiú, ő tapasztalatlan, nekem volt már egy kapcsolatom korábban.

Erősen gondolkodom, hogy randira hívom, hogy gyorsabban történjenek a dolgok, de nem vagyok biztos, hogy jó ötlet, lehet, hogy ő még korainak gondolná ezt.

Mindenesetre, ha összeszedném magam, tudnátok mondani jó ötleteket?

Én ilyen otthoni tanulás és videójáték randira vagy fürdőzésre gondoltam magamtól, esetleg elhívni valamilyen városi eseményre, hajózni Dunán...ilyesmik

Nem szeretném, ha nagyon nyálas lenne, egyikünk se annyira hősszerelmes típus😅 nem tudom igent mondana-e, de látszólag kedvel és próbál közeledni felém, de elég bátortalanul, szóval úgy érzem, hogy kicsit sokáig kéne várnom.



2023. okt. 9. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Étterem, ami nem a legdrágább meg legfancybb
2023. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pub kocsma vmi zenés hely
2023. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első randinkon a Dunaparton sétáltunk. Szerintem ilyenkor a lényeg azon van, hogy tudjatok beszélgetni közben, hiszen meg akarjátok ismerni egymást; első randin nem a program fontos, hanem egymásra figyelni.
2023. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Haha, látott már smink nélkül, nem lesz akkora meglepetés számára.

A strand mondjuk egy dilemma, hátha szégyenli a testét vagy mégse tetszik majd neki az enyém, de szerintem jól éreznénk magunkat, mindketten szeretünk fürdőzni.

2023. okt. 9. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

GELLÉRT FÜRDŐ.


Fürdés, ebéd, majd szobára. Mindez egy helyen.


Bevált helyszín! >:)

2023. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az kicsit drága szerintem, nekem van egy kedvenc fürdőm, vidéken, oda viszonylag olcsó a belépő, van csúszda is, tök hangulatos és nincsenek sokan. Ezt mondjuk egybe lehetne kötni egy városi sétával a végén és talán szobára menni, de nem erőltetném rá a szexet, mert félek, hogy megijeszteném vele
2023. okt. 9. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

"fürdőzésre gondoltam "

Elviszlek a Szecskába

2023. okt. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!