Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lànyok,Ti sokkal kreatívabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,Ti sokkal kreatívabbak vagytok,milyen randi helyszínek vannak,ahol randi közben lehet is valamit csinàlni?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogy nem csak egy étteremben ülünk egymàssal szemben,hanem pl. egy állatkert ilyen tud lenni ahol közben sétálunk,de más nemigazán jut eszembe,pedig biztos sok ilyen program van :D ha leírtok pàr ötletet azt megköszönöm!

25/F



2022. máj. 16. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kávézó, most Városligetbe a hőlégballon, sima séta margitszigeten vagy városligetbe, csodák palotája, illúzió múzeum
2022. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Én pl ki nem állom a klisé randi helyszíneket (mozi, étterem, kávézó) mert nekem nagyon erőltetett, alap dolog, semmi kreativitás nincs benne.


Nálam mondjuk jobb eséllyel indulnál ha airsoftra, túrára, szabadulószobába vagy teszem azt akár sziklaugrásra vagy vadvízi evezèsre hívnál.

2022. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerned kellene a várost ahol laksz, akkor lenne ötleted. :D
2022. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Semmi baj nincs azokkal sem, elvégre ejtőernyőzés közben nehéz ismerkedni. Persze, ha már volt pár randi, akkor mehetnek azok is.

De egy randinak az volna az értelme, hogy beszéljetek, megismerd a másikat.

2022. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hol laktok...Bp, Megyeszékheky, kisváros, falu stb.


De bowling, billiárd, kirándulás, szabadulószóba (nem első randira). Állatkert is tök jó. De én sem vagyok kreatív:D

2022. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
VR élmény! Bob pálya, allatkert, termálfurdo
2022. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randira tényleg olyan kellene, ahol egymás megismerésével foglalkoztok, nem a szabadulószobából kiszabadulással.


Most jó idő van, szerintem nem kell túlgondolni, bármilyen szabadidős sétálós dolog tök jó. Melyik városban élsz?

2022. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem kell az első randit túlgondolni. Menjetek ki piknikezni a Margitszigetre pl.
2022. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minigolf, flippermúzeum, bármilyen expo vagy kiállítás olyan témában ami érdekel titeket, tanösvény valami szép helyen, görkoripálya, hajós kirándulás, rooftop bár, borkóstolás de kávézókból is vannak különlegesek, pl. macskás, élőzenés vagy valami konkrét tematikával rendelkező.
2022. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kirándulás az erdőben valamilyen tanösvényen.

[link]

2022. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!