Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bunkóságnak tartod ha az...

Bunkóságnak tartod ha az akivel ismerkedsz szó nélkül lelép?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy ismerkedtel valakivel és egyik pillanatról a másikra nem valaszolt az üzenetekre?

Hogyan reagálsz ezekre?


2020. nov. 13. 08:21
 1/9 anonim válasza:
Volt,nem szoktam reagálni semmit,pasi után nem futunk.
2020. nov. 13. 08:25
 2/9 anonim válasza:
Annak tartom és nem, nem reagálok sehogy.
2020. nov. 13. 08:40
 3/9 anonim válasza:
Volt sajnos de nem reagálok semmit.Ha a lány ennyire nem tiszteli meg a másikat és ez fordítva is így van /fiú a lányt/akkor jobb elengedni ezt a szitut..
2020. nov. 13. 08:52
 4/9 anonim válasza:

Én igen. Még arra sem veszi a fáradságot, hogy leírja "bocs de mégse"


26/f

2020. nov. 13. 09:27
 5/9 anonim válasza:

Sokszor jobb lenne tényleg egy "bocsi de inkább hagyjuk" mint az, hogy várod várod és hírtelen nem válaszol mert gondolt egyet.

Egyértelmű bunkóság de nem kell foglalkozni vele.

Vannak ennél rosszabb tulajdonságú emberek is :D

2020. nov. 13. 09:58
 6/9 anonim válasza:
Igen, volt. Megesett, hogy később rákérdeztem az illetőre, mi történt. Akadt, aki válaszolt, hogy "sok dolga volt, blablabla", de a többség nem. És igen, rosszul esik, ha szó nélkül lelép valaki, főleg ha már megkedvelted az illetőt. Ha legalább annyit mondana, hogy "ezért és ezért legyen vége", akkor könnyebb lezárni, plusz akkor nem várom a válaszát, mint egy idióta.
2020. nov. 13. 10:51
 7/9 anonim válasza:
Nem foglalkozom ilyennel többet az életben nem szólíthat meg .
2020. nov. 13. 10:52
 8/9 anonim válasza:
Jellemtelennek tartom az ilyen embert. De itt bemutatja önmagát hogy milyen, így rendezi a dolgait... szóval kiabrandit ez a stilus nagyon. Ismerkedesnel ra szoktam kerdezni, hogy hogy fejezi be az ismerkedeseit, es ha megtudom hogy így (sokan nem valljak be!) akkor kuka!
2020. nov. 13. 11:19
 9/9 anonim válasza:
Mostanában kimondom, hogy miért nem megy, nem lenne jó folytatni. Kezdem érezni, hogy ez korrektebb így. (F)
2020. nov. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!