Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves lányok! A tisztelet és...

Kedves lányok! A tisztelet és az alkalmi kapcsolat az két külön irány?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ha tisztelettel beszélgetek egy lánnyal, akkor abból szex sosem lesz. Ha bunkó vagyok akkor igen. Valahol a bunkó megnyilvánulások és a szex, egyéjszakás az passzol egybe?

2020. szept. 11. 11:11
 1/5 anonim válasza:
Nő vagyok, de ezt nagyon furának tartom. Én semmilyen kapcsolatot nem szeretnék valakivel, aki bunkón áll hozzám. Bár én sose kerestem alkalmi kapcsolatot, úgyhogy lehet nem én vagyok a célközönséged.
2020. szept. 11. 11:46
 2/5 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy összefüggne a kettő. Alkalmi szex is lehet úgy, ha két normális érett felnőtt kerül össze, hogy normálisan, tisztelettel viselkednek egymással.

És sok hosszú távú kapcsolatban is folyamatosan bunkók egymással, oda-vissza.

2020. szept. 11. 11:50
 3/5 anonim válasza:
Szerintem fordítva van: akinek megfelel egy bunkó, beszólogató valaki, az megy bele könnyen az egyéjszakás szexbe, aki tartja magát valamire, az sem a bunkózást, sem az egyéjszakást nem tartja pozitívnak.
2020. szept. 11. 12:31
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azért, mert alapból jól nézhetsz ki, de ha bunkózol, akkor csak ennyire kellesz nekik.
2020. szept. 11. 13:44
 5/5 anonim válasza:

Persze ezért le leszek pontozva, de valamiért a bunkók jönnek be nekik. (Tisztelet a kivételnek)

Amikor fiatalon elkezdtem csajozni, először próbáltam kedves, tisztelet tudó... Blablabla lenni.

10-ből 9x megkaptam hogy "én csak barátként tekintek rád" vagy valami hasonló hülyeséget. Aztán meguntam és kipróbáltam hogy mivan ha egy igazi tapló leszek. Hát még azok is megkörnyékeztek akik "csak barátként" tekintettek rám.

Nyilván ezekből nem lett hosszú távú kapcsolat, de legalább éltem fiatalon és szereztem egy rakás tapasztalatot.

2020. szept. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!