Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az,hogy azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy azok a nők akik tetszettek mindig póruljárnak a férfiakkal és mikor már hozzám érnek nekik nem kell egy férfi se mert mind szemét meg jobb nekik egyedül?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 14:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7/


Jól mondod,szerinted mivel nem ismersz így ez csak a te elméleted.

2023. okt. 20. 18:05
 12/18 A kérdező kommentje:
Az a vicces,hogy itt ismeretlenül engem már mindenki leírt mert veled mert te ilyen meg olyan vagy örülök,hogy mindenki ismer így ismeretlenül 🙂
2023. okt. 20. 18:06
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Sok a szemét férfi, azért tapasztalhatod ezt gyakran. Én még nem vagyok 30, de már eljutottam arra a pontra, hogy jobb egyedül.
2023. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13/


Te nő vagy?Egyébként ha úgy nézzük sok a szemét nő is de pont ez a baj a csalódott emberekkel,hogy elkezdenek általánosítani de azon sosem gondolkodnak el,hogy miért futnak mindig ugyan abba a sémába bele.Nőknél azt vettem észre hamar feladják fura én mint férfi csalódtam már én is jó párszor meg sokszor elkeserítő a dolog de mégsem húztam fel falakat és hazudom magamnak,hogy jobb egyedül.

2023. okt. 21. 03:01
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

#13


Mindenki eldöntheti, hogy megéri-e neki újrapróbálkozni vagy nem. A nők esetében pedig pláne valid, ha egyedül (pontosabban férfi nélkül) képzelik el a jövőt, hiszen a családalapításkor mi vagyunk jobban kiszolgáltatva a férfiaknak, a mi testünk és karrierünk mehet rá az egészre.


De végső soron neked nem mindegy, hogy egy nőnek csak te nem kellesz vagy a férfiak általában? Valószínűleg sosem fogsz rájönni, hogy a másik miért utasított el valójában. Engedd el, és foglalkozz azokkal, akiknek kellesz!

2023. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Imadom, amimor valaki az anonimitas es a kodosites burkaba burkolzik es onnan vag vissza a sikertelen balfasz eletmodjat vedelmezve. Gondolom feltunt, hogy amikor skatulyazlak, akkor nem teged ismerlek, te agyaskakas, hanem a fajtadat. Ha nem tekintenek a nok ferfinak, az azert van, mert nem viselkedsz ferfiassan. Tovabbmegyek, te noiesen viselkedsz, haverkodsz, baratkozol a nokkel, kvazi a baratnojuk vagy. Ezert panaszkodjak ki magukat neked, es ezert hatarolodnak el toled, hogy "senkivel" nem akarbak kapcsolatot, valojaban meg veled nem akarnak. Hany eves vagy kiralyfi, hogy erre meg nem jottel ra magadtol es kerdest kellett kiirnod rola? Mar a balfasz kerdesfeltevesbol is latszik, hogy tokeletesen nem ismered a vilagot, fogalmad sincs a ferfi es noi kapcsolati mintarol, dinamikarol, egymasra hatasrol. En ferfikent tudom hogyan kell ferfikent viselkedni, nekem ez az alaptermeszetem. De te vajon ezt tudod? Nyilvan nem, hiszen akkor nem kerdezgetnel, hanem csinalnad. A ferfit a tettei es a viselkedese kulonbozteti meg a tobbi ferfitol. Ezt a nok, nagyon helyesen, egyre inkabb felismerik. Egyre kevesebb eselyed van barmire, ha nem kezdesz el dolgozni magadon es nem talalod meg az utat a ferfiassagodhoz. Csinalhatsz ugy is, hogy csakazert sem indulsz el ezen az uton, csak akkor nem ertem miert a panaszaradat? Te magad dontottel ugy, hogy nem akarsz ferfikent elni es letezni. De meg igy is lenne eselyed, egy Ursula tipusu nonek siman lehetsz a papucs szolgaja. De ehhez meg a sajat egodat is le kene gyoznod, ahhoz meg szinten gyenge vagy. Talan most mar erted miert vagy ennyire elcseszett, es miert van nulla sikered.
2023. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16/


Milyen a fajtám?Meg mondjam?Ember nincs más fajta 🙂

Ki mondta,hogy barátkozok meg sokat beszélek nőkkel?Ja amúgy annyi igaz,hogy az osztályban normálisan beszélek a nőkkel de tőlük nem is akarok semmit.Te azt mondod férfi vagy? Ne röhögtess 😀 A stílusod kb egy sértődött kisfiú és elég siralmas ha ez kell a nőknek de ők is elég siralmasak sokszor tisztelet a kivételnek.Aki férfi az nem bizonygatja,hogy az ugyan olyan ez mint a gazdagság ha van is nem mutogatjuk.Te most csak egy kis durcás kiskakas vagy aki próbál toll felfújva felül kerekedni 🙂Olyan meg nincsen,hogy nem akarsz férfiként élni ,istenem hát férfi vagyok bármit is csinálok a nő meg nő de elsőként emberek vagyunk csodálkozok,hogy te nem jöttél a legendás igazi férfi meg nő szöveggel 🙂 Ha olyan a férfi mint tze akkor inkább nem kérek belőle nem akarok ilyen felfuvalkodott hólyag lenni és tudod mit az a nő aki veled akar lenni vagy a hasonlókkal inkább legyen a tiétek 🙂

Egy biztos én nem akarok fa...alap lenni akkor inkább maradok egyedül.

2023. okt. 22. 14:52
 18/18 anonim ***** válasza:
Jo dontes, maradj egyedul.
2023. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!