Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már lehet red flag az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már lehet red flag az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Nagyon jól indul minden, egymásra hangolódtunk valakivel. Már-már hihetetlen, hogy valakivel ennyire meglegyen minden téren az egység. Mindketten túlfűtöttek vagyunk és sokszor írogatunk egymásnak szívecskéket, írjuk azt, hogy szeretlek, életem, hiányzol, csak rád gondolok, stb. Amikor viszont egyszer fáradt voltam, kevéssé voltam aktív ebben a "love bombing"-ban, és a partnerem egyből szóvá is tette, hogy aznap nem nagyon reagáltam az ő ilyen jellegű üzeneteire és szeretné megérteni, hogy miért. Írtam, hogy most sok a dolgom és fáradt vagyok, de az érzelmeim nem változtak, amire azt írta, hogy "nem kell velem foglalkozni, majd megoldom, csak kicsit csalódott vagyok".

Elmeséltem egy barátomnak, aki szerint ez a "needység" jele, ami szerinte egy elég erős red flag. Nekem mondjuk eléggé imponál, hogy ennyire odavan értem, mert ezáltal is még erősebben tudok kötődni hozzá.



2023. nov. 6. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Randi volt már? ^^
2023. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tűnik túl egészséges dolognak.
2023. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már legalább 5-6-szor találkoztunk és mindegyik baromi jól sikerült, fél napokat együtt voltunk. Ahogy írtam, mindenben egyezünk, a szex is jól indult.
2023. nov. 6. 19:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



Most a barát vagy, vagy a nő/férfi, akivel randizik a másik?

2023. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Ez mindaddig tehet boldoggá téged, ameddig nem válik az egész részéről beteges ragaszkodássá..


Azt írtad, ez izgat is, de ezt most azt jelenti, hogy csak azért húzni fogod az agyát, hogy kaparjon utánad mégjobban?

2023. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nemár, ez is kamu kérdés????🙄🙄🙄
2023. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Valaki fordícsa má' le!
2023. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#7:


Attól van besz@rv@, hogy akivel randizik az nárcisztikus.

2023. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

engem ez a nyálas cucc zavarna

pláne h a munkakörömben sem tudok írogatni állandóan

2023. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Narcisztikus az illeto!! A locebombung narcoknal van.


Az h keveset irtal es o szova tette,martirkodik. Az a lelki terror resze.


Most rugd ki.


[link]

2023. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!